ŠKOLKA CUP 2024.

MATĚJ LIŠKA BYL OCENĚN MEZI NEJLEPŠÍMI SPORTOVCI OKRESU CHEB.

U7| ODSTARTOVALA JARNÍ ČÁST MINILIGY ELEVŮ.

so 19. 8. 2023, 3. kolo

SK Štětí

FK Hvězda Cheb

5 0
Tišice, ne 27. 8. 2023, 4. kolo

FK Brandýs n. L.

FK Hvězda Cheb

5 2
Fr.Lázně, so 2. 9. 2023, 5. kolo

FK Hvězda Cheb

TJ Sokol Nespeky

1 0
so 9. 9. 2023, 6. kolo

SK Újezd Praha 4

FK Hvězda Cheb

4 0
Fr.Lázně, so 16. 9. 2023, 7. kolo

FK Hvězda Cheb

SK Český Brod

0 3
so 23. 9. 2023, 8. kolo

FK Neratovice - Byškovice

FK Hvězda Cheb

2 0
Fr.Lázně, so 30. 9. 2023, 9. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Olympie Březová

0 1
ne 8. 10. 2023, 10. kolo

FK Meteor Praha VIII

FK Hvězda Cheb

4 0
UMT Hvězda Cheb, so 14. 10. 2023, 11. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Admira Praha B

0 1
ne 22. 10. 2023, 12. kolo

FK SEKO Louny

FK Hvězda Cheb

0 1
UMT Hvězda Cheb, so 28. 10. 2023, 13. kolo

FK Hvězda Cheb

SK Kladno

0 6
so 4. 11. 2023, 14. kolo

SK Slaný

FK Hvězda Cheb

3 1
UMT Hvězda Cheb, so 11. 11. 2023, 15. kolo

FK Hvězda Cheb

TJ SK Hřebeč

1 2
so 27. 1. 2024, příprava

FK Hvězda Cheb

SV Mitterteich

1 4
UMT Hvězda Cheb, čt 8. 2. 2024, příprava

FK Hvězda Cheb

SV Poppenreuth

4 1
so 10. 2. 2024, příprava

FK Hvězda Cheb

SG Marktredwitz

8 2
UMT Hvězda Cheb, čt 15. 2. 2024, příprava

FK Hvězda Cheb

TSV Thiersheim

3 1
UMT Hvězda Cheb, so 17. 2. 2024, příprava

FK Hvězda Cheb

Viktoria Mariánské Lázně

1 3
so 2. 3. 2024, příprava

FK Hvězda Cheb

FK Tachov

1 4
so 9. 3. 2024, 16. kolo

FK Ostrov

FK Hvězda Cheb

4 0
UMT Hvězda Cheb, so 16. 3. 2024, 17. kolo

FK Hvězda Cheb

SK Štětí

0 0
UMT Hvězda Cheb, so 23. 3. 2024, 18. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Brandýs n. L.

1 1
so 30. 3. 2024, 19. kolo

TJ Sokol Nespeky

FK Hvězda Cheb

2 1
UMT Hvězda Cheb, so 6. 4. 2024, 20. kolo

FK Hvězda Cheb

SK Újezd Praha 4

0 3
so 13. 4. 2024, 21. kolo

SK Český Brod

FK Hvězda Cheb

4 1
UMT Hvězda Cheb, so 20. 4. 2024, 22. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Neratovice - Byškovice

1 4
so 27. 4. 2024, 23. kolo

FK Olympie Březová

FK Hvězda Cheb

4 0
Františkovy Lázně, so 4. 5. 2024, 24. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Meteor Praha VIII

0 2
ne 12. 5. 2024, 25. kolo

FK Admira Praha B

FK Hvězda Cheb

3 1
Františkovy Lázně, so 18. 5. 2024, 26. kolo

FK Hvězda Cheb

FK SEKO Louny

3 0
pá 24. 5. 2024, 27. kolo

SK Kladno

FK Hvězda Cheb

Františkovy Lázně, so 1. 6. 2024, 28. kolo

FK Hvězda Cheb

SK Slaný

so 8. 6. 2024, 29. kolo

TJ SK Hřebeč

FK Hvězda Cheb

so 15. 6. 2024, 30. kolo

FK Hvězda Cheb

FC Chomutov

so 3. 6. 2023, 25. kolo

Baník Pila

FK Hvězda Cheb B

3 0
UMT Hvězda Cheb, ne 11. 6. 2023, 26. kolo

FK Hvězda Cheb B

FK Skalná

3 2
UMT Hvězda Cheb, so 17. 6. 2023, 14. kolo

FK Hvězda Cheb B

FC Františkovy Lázně

5 2
Fr.Lázně, čt 27. 7. 2023, příprava

FC Františkovy Lázně

FK Hvězda Cheb B

2 4
so 12. 8. 2023, 1. kolo

FK Skalná

FK Hvězda Cheb B

3 3
ne 20. 8. 2023, 2. kolo

FK Hvězda Cheb B

SK Dolní Rychnov

5 1
ne 27. 8. 2023, 3. kolo

FK Hvězda Cheb B

Jiskra Aš/ Hazlov

0 2
so 2. 9. 2023, 4. kolo

Baník Pila

FK Hvězda Cheb B

6 2
UMT Hvězda Cheb, ne 10. 9. 2023, 5. kolo

FK Hvězda Cheb B

FK Baník Sokolov B

0 5
so 16. 9. 2023, 6. kolo

FK Nejdek

FK Hvězda Cheb B

10 0
ne 24. 9. 2023, 7. kolo

FK Hvězda Cheb B

FK Olympie Březová B

5 1
so 30. 9. 2023, 8. kolo

FC Františkovy Lázně

FK Hvězda Cheb B

7 2
UMT Hvězda Cheb, ne 8. 10. 2023, 9. kolo

FK Hvězda Cheb B

FC Cheb

2 1
ne 15. 10. 2023, 10. kolo

FK Loket

FK Hvězda Cheb B

2 1
UMT Hvězda Cheb, ne 22. 10. 2023, 11. kolo

FK Hvězda Cheb B

TJ Sokol Žlutice

2 2
so 28. 10. 2023, 12. kolo

TJ Baník Svatava

FK Hvězda Cheb B

5 1
ne 5. 11. 2023, 13. kolo

FK Hvězda Cheb B

SK Kraslice

2 0
UMT FC Cheb, so 10. 2. 2024, 1. kolo

TJ Sokol Lipová

FK Hvězda Cheb B

7 2
UMT FC Cheb, so 17. 2. 2024, 2. kolo

FK Hvězda Cheb B

FC Cheb

2 10
UMT FC Cheb, ne 25. 2. 2024, 3. kolo

Dolní Žandov/Lázně Kynžvart

FK Hvězda Cheb B

5 2
UMT FC Cheb, so 2. 3. 2024, 4. kolo

TJ Sokol Citice

FK Hvězda Cheb B

5 2
UMT FC Cheb, so 9. 3. 2024, 5. kolo

FK Hvězda Cheb B

TJ Baník Habartov

3 2
so 23. 3. 2024, 14. kolo

Jiskra Aš/ Hazlov

FK Hvězda Cheb B

0 10
UMT Hvězda Cheb, ne 31. 3. 2024, 15. kolo

FK Hvězda Cheb B

Baník Pila

4 1
ne 7. 4. 2024, 16. kolo

FK Baník Sokolov B

FK Hvězda Cheb B

3 1
so 13. 4. 2024, 17. kolo

FK Hvězda Cheb B

FK Nejdek

1 3
Františkovy Lázně, ne 28. 4. 2024, 19. kolo

FK Hvězda Cheb B

FC Františkovy Lázně

4 4
pá 3. 5. 2024, 20. kolo

FC Cheb

FK Hvězda Cheb B

2 2
st 8. 5. 2024, 18. kolo

FK Olympie Březová B

FK Hvězda Cheb B

4 4
UMT Hvězda Cheb, so 11. 5. 2024, 21. kolo

FK Hvězda Cheb B

FK Loket

3 3
ne 26. 5. 2024, 23. kolo

FK Hvězda Cheb B

TJ Baník Svatava

so 1. 6. 2024, 24. kolo

SK Kraslice

FK Hvězda Cheb B

ne 9. 6. 2024, 25. kolo

FK Hvězda Cheb B

FK Skalná

so 15. 6. 2024, 26. kolo

SK Dolní Rychnov

FK Hvězda Cheb B

UMT Hvězda Cheb, so 20. 5. 2023, 18. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Baník Sokolov B

1 1
Dolní Rychnov, ne 28. 5. 2023, 19. kolo

SK Dolní Rychnov/Březová

FK Hvězda Cheb

1 1
ne 4. 6. 2023, 20. kolo

Viktoria Mariánské Lázně

FK Hvězda Cheb

0 1
UMT Hvězda Cheb, so 10. 6. 2023, 21. kolo

FK Hvězda Cheb

FC Cheb

2 0
so 17. 6. 2023, 12. kolo

FK Hvězda Cheb

SK Toužim/Chyše

3 0
so 29. 7. 2023, příprava

TJ Sokol Lipová

FK Hvězda Cheb

5 3
ne 6. 8. 2023, příprava

FC Františkovy Lázně

FK Hvězda Cheb

0 2
so 26. 8. 2023, 1. kolo

Sokol Teplá

FK Hvězda Cheb

2 6
UMT Hvězda Cheb, st 30. 8. 2023, 2. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Tatran Kadaň

2 0
UMT Hvězda Cheb, ne 3. 9. 2023, 3. kolo

FK Hvězda Cheb

Spartak Horní Slavkov

5 0
UMT Hvězda Cheb, so 9. 9. 2023, 4. kolo

FK Hvězda Cheb

KSNP Sedlec

1 2
pá 15. 9. 2023, 5. kolo

FK Baník Sokolov B

FK Hvězda Cheb

2 5
UMT Hvězda Cheb, so 23. 9. 2023, 6. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Ostrov

7 4
ne 1. 10. 2023, 7. kolo

FC Cheb/Skalná

FK Hvězda Cheb

1 1
UMT Hvězda Cheb, so 7. 10. 2023, 8. kolo

FK Hvězda Cheb

Viktoria Mariánské Lázně

3 5
so 14. 10. 2023, 9. kolo

SK Toužim/Chyše

FK Hvězda Cheb

3 4
ne 22. 10. 2023, 10. kolo

FK Tatran Kadaň

FK Hvězda Cheb

1 6
ne 29. 10. 2023, 11. kolo

FK Hvězda Cheb

Sokol Teplá

9 1
so 6. 4. 2024, 12. kolo

Spartak Horní Slavkov

FK Hvězda Cheb

1 2
ne 14. 4. 2024, 13. kolo

KSNP Sedlec

FK Hvězda Cheb

1 3
so 20. 4. 2024, 14. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Baník Sokolov B

2 1
so 27. 4. 2024, 15. kolo

FK Ostrov

FK Hvězda Cheb

4 2
ne 5. 5. 2024, 16. kolo

FK Hvězda Cheb

FC Cheb/Skalná

1 2
st 8. 5. 2024, 17. kolo

FK Hvězda Cheb

SK Toužim/Chyše

3 0
ne 12. 5. 2024, 18. kolo

Viktoria Mariánské Lázně

FK Hvězda Cheb

7 1
ne 19. 5. 2024, 19. kolo

Viktoria Mariánské Lázně

FK Hvězda Cheb

2 2
so 1. 6. 2024, 20. kolo

KSNP Sedlec

FK Hvězda Cheb

so 8. 6. 2024, 21. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Baník Sokolov B

ne 16. 6. 2024, 22. kolo

FC Cheb/Skalná

FK Hvězda Cheb

UMT Hvězda Cheb, so 3. 6. 2023, 20. kolo

FK Hvězda Cheb

Viktoria Mariánské Lázně

12 0
UMT Hvězda Cheb, ne 11. 6. 2023, 11. kolo

FK Hvězda Cheb

FC Cheb/Skalná

14 0
ne 3. 9. 2023, 2. kolo

Junior Chomutov

FK Hvězda Cheb

6 1
út 5. 9. 2023, 1. kolo

Viktoria Žižkov

FK Hvězda Cheb

3 2
UMT Hvězda Cheb, so 9. 9. 2023, 3. kolo

FK Hvězda Cheb

ABC Braník

3 6
UMT Hvězda Cheb, st 13. 9. 2023, 4. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Dukla Praha

0 12
UMT Drahovice, so 16. 9. 2023, 5. kolo

FC Slavia Karlovy Vary

FK Hvězda Cheb

15 1
UMT Hvězda Cheb, so 23. 9. 2023, 6. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Arsenal Česká Lípa

2 4
čt 28. 9. 2023, 7. kolo

SK Roudnice nad Labem

FK Hvězda Cheb

8 1
ne 1. 10. 2023, 8. kolo

FK Dukla Jižní Město

FK Hvězda Cheb

1 7
UMT Hvězda Cheb, so 7. 10. 2023, 9. kolo

FK Hvězda Cheb

FŠ Litvínov

4 0
so 14. 10. 2023, 10. kolo

SK Vyžlovka

FK Hvězda Cheb

2 1
UMT Hvězda Cheb, so 21. 10. 2023, 11. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Baník Sokolov

0 8
ne 29. 10. 2023, 12. kolo

SK Střešovice 1911

FK Hvězda Cheb

8 1
ne 5. 11. 2023, 13. kolo

FK Baník Most-Souš

FK Hvězda Cheb

11 0
ne 12. 11. 2023, 14. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Junior Děčín

10 1
ne 3. 3. 2024, 15. kolo

FK Varnsdorf

FK Hvězda Cheb

0 6
ne 10. 3. 2024, 16. kolo

FK Hvězda Cheb

SK Aritma Praha

4 2
UMT Hvězda Cheb, ne 17. 3. 2024, 17. kolo

FK Hvězda Cheb

Viktoria Žižkov

1 10
so 23. 3. 2024, 18. kolo

FK Dukla Praha

FK Hvězda Cheb

24 0
UMT Hvězda Cheb, ne 31. 3. 2024, 19. kolo

FK Hvězda Cheb

SK Roudnice nad Labem

2 11
so 6. 4. 2024, 20. kolo

FK Neratovice - Byškovice

FK Hvězda Cheb

13 0
UMT Hvězda Cheb, ne 14. 4. 2024, 21. kolo

FK Hvězda Cheb

Junior Chomutov

5 1
ne 21. 4. 2024, 22. kolo

ABC Braník

FK Hvězda Cheb

9 2
UMT Hvězda Cheb, so 27. 4. 2024, 23. kolo

FK Hvězda Cheb

FC Slavia Karlovy Vary

0 10
UMT Hvězda Cheb, st 1. 5. 2024, 24. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Neratovice - Byškovice

4 3
ne 5. 5. 2024, 25. kolo

FK Arsenal Česká Lípa

FK Hvězda Cheb

5 0
st 8. 5. 2024, 26. kolo

FK Junior Děčín

FK Hvězda Cheb

4 5
UMT Hvězda Cheb, so 11. 5. 2024, 27. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Dukla Jižní Město

3 3
so 18. 5. 2024, 28. kolo

FŠ Litvínov

FK Hvězda Cheb

2 1
so 25. 5. 2024, 29. kolo

FK Hvězda Cheb

SK Vyžlovka

st 29. 5. 2024, 30. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Varnsdorf

ne 2. 6. 2024, 31. kolo

FK Baník Sokolov

FK Hvězda Cheb

st 5. 6. 2024, 32. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Baník Most-Souš

so 8. 6. 2024, 33. kolo

FK Hvězda Cheb

SK Střešovice 1911

st 12. 6. 2024, 34. kolo

SK Aritma Praha

FK Hvězda Cheb

ne 3. 9. 2023, 2. kolo

Junior Chomutov

FK Hvězda Cheb

3 0
út 5. 9. 2023, 1. kolo

Viktoria Žižkov

FK Hvězda Cheb

12 0
UMT Hvězda Cheb, so 9. 9. 2023, 3. kolo

FK Hvězda Cheb

ABC Braník

0 6
UMT Hvězda Cheb, st 13. 9. 2023, 4. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Dukla Praha

0 15
UMT Drahovice, so 16. 9. 2023, 5. kolo

FC Slavia Karlovy Vary

FK Hvězda Cheb

2 3
UMT Hvězda Cheb, so 23. 9. 2023, 6. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Arsenal Česká Lípa

5 1
čt 28. 9. 2023, 7. kolo

SK Roudnice nad Labem

FK Hvězda Cheb

6 2
ne 1. 10. 2023, 8. kolo

FK Dukla Jižní Město

FK Hvězda Cheb

2 1
UMT Hvězda Cheb, so 7. 10. 2023, 9. kolo

FK Hvězda Cheb

FŠ Litvínov

5 4
so 14. 10. 2023, 10. kolo

SK Vyžlovka

FK Hvězda Cheb

3 1
UMT Hvězda Cheb, so 21. 10. 2023, 11. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Baník Sokolov

4 3
ne 29. 10. 2023, 12. kolo

SK Střešovice 1911

FK Hvězda Cheb

8 0
ne 5. 11. 2023, 13. kolo

FK Baník Most-Souš

FK Hvězda Cheb

11 0
ne 12. 11. 2023, 14. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Junior Děčín

4 0
ne 3. 3. 2024, 15. kolo

FK Varnsdorf

FK Hvězda Cheb

1 5
ne 10. 3. 2024, 16. kolo

FK Hvězda Cheb

SK Aritma Praha

4 2
UMT Hvězda Cheb, ne 17. 3. 2024, 17. kolo

FK Hvězda Cheb

Viktoria Žižkov

1 7
so 23. 3. 2024, 18. kolo

FK Dukla Praha

FK Hvězda Cheb

12 1
UMT Hvězda Cheb, ne 31. 3. 2024, 19. kolo

FK Hvězda Cheb

SK Roudnice nad Labem

2 3
so 6. 4. 2024, 20. kolo

FK Neratovice - Byškovice

FK Hvězda Cheb

7 0
UMT Hvězda Cheb, ne 14. 4. 2024, 21. kolo

FK Hvězda Cheb

Junior Chomutov

0 7
ne 21. 4. 2024, 22. kolo

ABC Braník

FK Hvězda Cheb

17 1
UMT Hvězda Cheb, so 27. 4. 2024, 23. kolo

FK Hvězda Cheb

FC Slavia Karlovy Vary

0 0
UMT Hvězda Cheb, st 1. 5. 2024, 24. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Neratovice - Byškovice

3 4
ne 5. 5. 2024, 25. kolo

FK Arsenal Česká Lípa

FK Hvězda Cheb

2 0
st 8. 5. 2024, 26. kolo

FK Junior Děčín

FK Hvězda Cheb

2 0
UMT Hvězda Cheb, so 11. 5. 2024, 27. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Dukla Jižní Město

2 6
so 18. 5. 2024, 28. kolo

FŠ Litvínov

FK Hvězda Cheb

1 1
so 25. 5. 2024, 29. kolo

FK Hvězda Cheb

SK Vyžlovka

st 29. 5. 2024, 30. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Varnsdorf

ne 2. 6. 2024, 31. kolo

FK Baník Sokolov

FK Hvězda Cheb

st 5. 6. 2024, 32. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Baník Most-Souš

so 8. 6. 2024, 33. kolo

FK Hvězda Cheb

SK Střešovice 1911

st 12. 6. 2024, 34. kolo

SK Aritma Praha

FK Hvězda Cheb

ne 28. 5. 2023, 12. kolo

Junior Chomutov

FK Hvězda Cheb

2 0
UMT Hvězda Cheb, st 30. 8. 2023, 1. kolo

FK Hvězda Cheb

SK Roudnice nad Labem

7 2
UMT Hvězda Cheb, so 2. 9. 2023, 2. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Varnsdorf

7 1
ne 10. 9. 2023, 3. kolo

FŠ Litvínov

FK Hvězda Cheb

3 2
Koloděje, st 13. 9. 2023, 4. kolo

Viktoria Žižkov

FK Hvězda Cheb

7 5
UMT Hvězda Cheb, ne 17. 9. 2023, 5. kolo

FK Hvězda Cheb

FC Slavia Karlovy Vary

7 6
UMT Hvězda Cheb, ne 24. 9. 2023, 6. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Baník Sokolov

0 3
UMT Hvězda Cheb, st 27. 9. 2023, 7. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Baník Most-Souš

3 6
UMT Hvězda Cheb, ne 8. 10. 2023, 8. kolo

FK Hvězda Cheb

SK Aritma Praha

4 1
ne 15. 10. 2023, 9. kolo

FK Junior Děčín

FK Hvězda Cheb

0 7
UMT Hvězda Cheb, ne 22. 10. 2023, 10. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Dukla Praha

3 8
so 28. 10. 2023, 11. kolo

FK Arsenal Česká Lípa

FK Hvězda Cheb

1 3
so 4. 11. 2023, 12. kolo

FK Hvězda Cheb

SK Střešovice 1911

0 5
so 11. 11. 2023, 13. kolo

FK Neratovice - Byškovice

FK Hvězda Cheb

31 0
so 9. 3. 2024, 14. kolo

FK Hvězda Cheb

Viktoria Žižkov

1 11
so 16. 3. 2024, 15. kolo

FK Baník Most-Souš

FK Hvězda Cheb

12 7
UMT Hvězda Cheb, ne 24. 3. 2024, 16. kolo

FK Hvězda Cheb

Junior Chomutov

13 5
so 30. 3. 2024, 17. kolo

FK Varnsdorf

FK Hvězda Cheb

1 14
UMT Hvězda Cheb, ne 7. 4. 2024, 18. kolo

FK Hvězda Cheb

FŠ Litvínov

6 3
so 13. 4. 2024, 19. kolo

FC Slavia Karlovy Vary

FK Hvězda Cheb

9 2
ne 28. 4. 2024, 21. kolo

FK Dukla Praha

FK Hvězda Cheb

5 5
st 1. 5. 2024, 22. kolo

Junior Chomutov

FK Hvězda Cheb

4 6
so 4. 5. 2024, 23. kolo

SK Aritma Praha

FK Hvězda Cheb

1 0
čt 9. 5. 2024, 20. kolo

FK Baník Sokolov

FK Hvězda Cheb

8 1
UMT Hvězda Cheb, ne 12. 5. 2024, 24. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Junior Děčín

15 1
ne 26. 5. 2024, 25. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Arsenal Česká Lípa

so 1. 6. 2024, 26. kolo

SK Střešovice 1911

FK Hvězda Cheb

ne 9. 6. 2024, 27. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Neratovice - Byškovice

so 15. 6. 2024, 28. kolo

SK Roudnice nad Labem

FK Hvězda Cheb

UMT Hvězda Cheb, st 30. 8. 2023, 1. kolo

FK Hvězda Cheb

SK Roudnice nad Labem

0 18
UMT Hvězda Cheb, so 2. 9. 2023, 2. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Varnsdorf

0 8
ne 10. 9. 2023, 3. kolo

FŠ Litvínov

FK Hvězda Cheb

2 9
Koloděje, st 13. 9. 2023, 4. kolo

Viktoria Žižkov

FK Hvězda Cheb

10 1
UMT Hvězda Cheb, ne 17. 9. 2023, 5. kolo

FK Hvězda Cheb

FC Slavia Karlovy Vary

1 16
UMT Hvězda Cheb, ne 24. 9. 2023, 6. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Baník Sokolov

2 21
UMT Hvězda Cheb, st 27. 9. 2023, 7. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Baník Most-Souš

2 7
UMT Hvězda Cheb, ne 8. 10. 2023, 8. kolo

FK Hvězda Cheb

SK Aritma Praha

0 17
so 14. 10. 2023, 9. kolo

FK Junior Děčín

FK Hvězda Cheb

14 2
ne 22. 10. 2023, 10. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Dukla Praha

3 24
so 28. 10. 2023, 11. kolo

FK Arsenal Česká Lípa

FK Hvězda Cheb

11 0
so 4. 11. 2023, 12. kolo

FK Hvězda Cheb

SK Střešovice 1911

2 16
so 11. 11. 2023, 13. kolo

FK Neratovice - Byškovice

FK Hvězda Cheb

17 0
so 9. 3. 2024, 14. kolo

FK Hvězda Cheb

Viktoria Žižkov

2 18
so 16. 3. 2024, 15. kolo

FK Baník Most-Souš

FK Hvězda Cheb

6 2
UMT Hvězda Cheb, ne 24. 3. 2024, 16. kolo

FK Hvězda Cheb

Junior Chomutov

3 3
so 30. 3. 2024, 17. kolo

FK Varnsdorf

FK Hvězda Cheb

5 3
UMT Hvězda Cheb, ne 7. 4. 2024, 18. kolo

FK Hvězda Cheb

FŠ Litvínov

10 2
so 13. 4. 2024, 19. kolo

FC Slavia Karlovy Vary

FK Hvězda Cheb

7 1
ne 28. 4. 2024, 21. kolo

FK Dukla Praha

FK Hvězda Cheb

7 0
st 1. 5. 2024, 22. kolo

Junior Chomutov

FK Hvězda Cheb

2 3
so 4. 5. 2024, 23. kolo

SK Aritma Praha

FK Hvězda Cheb

8 0
čt 9. 5. 2024, 20. kolo

FK Baník Sokolov

FK Hvězda Cheb

12 0
UMT Hvězda Cheb, ne 12. 5. 2024, 24. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Junior Děčín

1 10
ne 26. 5. 2024, 25. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Arsenal Česká Lípa

so 1. 6. 2024, 26. kolo

SK Střešovice 1911

FK Hvězda Cheb

ne 9. 6. 2024, 27. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Neratovice - Byškovice

so 15. 6. 2024, 28. kolo

SK Roudnice nad Labem

FK Hvězda Cheb

PERMICE NA HVĚZDU V PRODEJI PŘED SOBOTNÍM ZÁPASEM.

Osm domácích zápasů, tři na Lokomotivě v Chebu, pět na přírodní trávě našeho partnerského klubu Kohouti Františkovy Lázně. Permanentní vstupenku na jarní část sezóny můžete zakoupit v sobotu před domácím zápasem se Štětí, který začíná v 16:00 na pokladně stadionu za zvýhodněnou cenu 300kč.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY MLÁDEŽE.

Dorost prohrál na zimním turnaji mužů. Starší žáci vezou z Varnsdorfu šest bodů. 
Další kolo zimního turnaje "O pohár místostarosty města Cheb" odehrála o víkendu chebská U19, který vyzvala muže Citic. Dorost prohrál s mužstvem Citic 5:2.
U19: TJ Sokol Citice - FK Hvězda Cheb U19 5:2 
Branky: Dočekal, Lekeš

HVĚZDA VYHRÁLA OBĚ FINAL FOUR A POSTUPUJE NA MČR VE FUTSALU.

Jak kategorie U13, tak kategorie U15 vyhrály dnešní final four a postupují na MČR ve futsalu. Kategorie U14 obsadila čtvrté místo.

PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ S VIKTORIÍ MARIÁNSKÉ LÁZNĚ.

Dva anglické týdny má Hvězda za sebou. Včera vyzvala v přípravném zápase Viktorii Mariánské Lázně, které v Chebu zvítězili 3:1. FK Hvězda Cheb - FC Viktoria Mariánské Lázně 1:3 (1:1) Branka: Ptáček Sestava: Šmejkal - Janda, Kraus, Znak, Netrval - Kravar, Ptáček, Bauer, Hrotek - Hudeček, Kopecký střídali: Mašek, Kováč, L.Kompit

OBRÁNCE VÁCLAV KRAUS POSILUJE CHEBSKOU HVĚZDU.

Čtvrtou zimní posilou v přestupovém období se stává obránce Václav Kraus, který patřil v podzimní části k oporám Baníku Sokolov v divizní skupině “A”. Do Chebu se tak vrací po půl roce a přichází na hostování z oddílu FK Skalná, který je jeho mateřským klubem. Venca se již dnes představí divákům v přípravném zápase od 19:00 proti německému TSV Thiersheim.

Hvězda TV

Aktuality

Kořistka zraněn.

V sobotním zápase si bohužel Patrik Kořistka poranil koleno a do zbytku sezóny již nezasáhne. Páťo drž se a brzký návrat na hřiště.

UTKÁNÍ REZERVY SE ODEHRAJE NA PŘÍRODNÍ TRÁVĚ VE FRANTIŠKOVÝCH LÁZNÍCH.

V neděli od 17:00 přivítáme v domácím zápase Kohouty Františkovy Lázně. Jelikož jsou kohouti našim partnerským klubem a počasí již fotbalu tento víkend přeje odehraje naše rezerva zápas proti týmu FC Františkovy Lázně na přírodním hřišti u našeho partnerského klubu.

ZMĚNA HŘIŠTĚ: PROTI NERATOVICÍM JEŠTĚ NA UMT V CHEBU !!!

Utkání FK Hvězda Cheb - FK Neratovice-Byškovice se již mělo odehrát na přírodní trávě v areálu našeho partnerského klubu FC Františkovy Lázně. Vzhledem k předpovědi počasí a hrozbě poničení trávníku jsme se dohodli na sehrání utkání v areálu Lokomotiva v Chebu na umělém trávníku. Děkujeme všem divákům a soupeři za pochopení. Těšíme se na vás v sobotu v 16:00!

Dorost opět do čela tabulky.

Dorost chebské Hvězdy se dostal do čela tabulky, kde má jednobodový náskok před Sokolovem. Na hřišti KSNP Sedlec vyhrála Hvězda 3:1, dvě branky vstřelil Orvoš a jednu přidal Lekeš. O první místo si to rozdají svěřenci Radima Prokopce v sobotu 20.4.2024 od 12:00 proti Sokolovu. Přijďte naše kluky podpořit.

Pátou posilou Chebu je Tomáš Ptáček.

Před startem jarní části posiluje chebskou Hvězdu útočník Tomáš Ptáček, který se s Chebem zapojil do zimní přípravy a vstřelil čtyři branky. Tomáš přichází na půlroční hostování z Lomnice. Hodně štěstí.