Archiv

HVĚZDA VYHRÁLA OBĚ FINAL FOUR A POSTUPUJE NA MČR VE FUTSALU.

Jak kategorie U13, tak kategorie U15 vyhrály dnešní final four a postupují na MČR ve futsalu. Kategorie U14 obsadila čtvrté místo.

O VÍKENDU ODSTARTUJE SÉRIE MLÁDEŽNICKÝCH HALOVÝCH TURNAJŮ, KTERÉ POŘÁDÁ FK HVĚZDA CHEB.

S rokem 2024 zde máme tradiční seriál mládežnických halových turnajů, který odstartují již tento víkend. Celkem si náš klub pro kategorie U7, až U13 připravil šest turnajů, které se budou odehrávat ve sportovní hale Lokomotiva. Pouze turnaj U9 v sobotu 20.1.2024 se odehraje ve sportovní hale v Kynžvartu z důvodu utkání Házená Kynžvart – HC Gjorche Petrov-WHC Skopje v rámci EHF European Cupu ve sportovní hale Lokomotiva.

MLÁDEŽNICKÝ REALIZAČNÍ TÝM POSILUJE ROMAN BALCHOS, KTERÝ SE BUDE STARAT O BRANKÁŘSKÉ TRÉNINKY!

Realizační tým žákovských týmů FK Hvězda Cheb, které hrajou republikové soutěže posílil nový člen. Roman Balchos je bývalý profesionální fotbalový brankář, který působil na Ukrajině a od nové sezóny se bude starat o brankáře žákovských výběrů. Během své hráčské kariéry hájil branku mnoha ukrajinských týmů (např: Kovel-Volyn Kovel, Volyň Luck nebo Krymtepłytsia Mołodiżne. Kvůli zranění páteře jeho kariéra skončila v poměrně raném věku.

VÍTĚZSTVÍ NA HVĚZDA CUPU OBHÁJILA VIKTORIA PLZEŇ.

Čtvrtý ročník mládežnického turnaje Hvězda Cup je minulostí. Šampiónem turnaje se stala stejně jako v minulém roce FC Viktoria Plzeň. Nejlepším brankářem byl vyhlášen ostravský Max Renner, nejlepším hráčem Marek Šlajs z Plzně a střelcem David Holiš z Baníku Ostrava.

NÁBOR DĚTÍ DO FOTBALOVÉHO ODDÍLU.

Začátek školního roku už klepe na dveře a s ním i pravidelný nábor do našeho fotbalového oddílu. Přijďte si k nám vyzkoušet fotbalový trénink. Kdy a jak jednotlivé kategorie trénují?

FOTBALOVÝ KEMP HVĚZDA ZAHÁJEN.

Šedesát dětí se tento týden zúčastní fotbalového soustředění - kempu Hvězda. Od pondělí do pátku čeká na fotbalisty několik tréninkových jednotek, ve kterých se zaměříme na koordinaci, rozvoj fotbalových dovedností, atletickou a pohybovou průpravu. Čeká nás také několik kvízů, prohlídka chebských památek a návštěva hasičů, nebo policie.

SKONČIL TŘETÍ ROČNÍK CHEBSKÉHO POHÁRU.

SLAVIA KARLOVY VARY - VÍTĚZ CHEBSKÉHO POHÁRU 2023.

Třetí roční mládežnického turnaje s názvem Chebský pohár je minulostí. Vítězem se stala Slavia Karlovy Vary. Domácí Hvězda brala bronz.

V PŘÍPRAVĚ NA NOVOU SEZÓNU JSOU JIŽ TAKÉ ŽÁKOVSKÉ KATEGORIE.

V sobotu hrála své první přípravné utkání kategorie U13 s německým soupeřem JFG Naab-Regen. Vzhledem k absenci hráčů U13 byl tým složen i z hráčů kategorie U12 a nových hráčů, kteří se zapojili do letní přípravy. Pod vedením nového trenéra Martina Speierla byl zápas pojat pro seznámení s hráči. Kluci se v první třiceti minutovce seznamovali s novým herním systémem a výsledku 0:6 je vidět, že je potřeba nadále pracovat na zlepšení v individuálních dovednostech.

SOUSTŘEDĚNÍ HVĚZDY CHEB V SRBSKU JE U KONCE.

Žáci a starší přípravka Hvězdy Cheb zakončili sezónu 2022/2023 na soustředění v Srbsku. Kluci měli možnost poměřit síly s třemi kluby z města Loznica, což je město o velikosti našeho Chebu.

U7| V JIRKOVĚ BERE HVĚZDA “BRAMBOROVOU MEDAILI”

V sobotu 17.6. vyrazili naši nejmenší na turnaj do Jirkova, kde v konkurenci 15 týmů ze 3 krajů vybojovali skvělé 4. místo. Borci odjezdili celý turnaj ve vysokém tempu, za což zaslouží velké poděkování

ŽÁCI BEROU NA MČR VE FUTSALU PÁTÉ A ŠESTÉ MÍSTO.

Starší žáci končí na MČR ve futsalu na šestém místě.Kategorie U13 skončila na mistrovství České republiky ve futsalu na pátém místě. Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Kristián Hrnčíř, nejlepším střelcem Lukáš Štercl. Děkujeme za reprezentaci našeho města i klubu FK Hvězda Cheb.

HVĚZDA BUDE BOJOVAT NA MČR VE FUTSALU.

Kategorie mladších žáků FK Hvězda Cheb bude obhajovat na Mistrovství České republiky ve futsalu titul mistra ČR. Zastoupení bude mít Hvězda letos také v kategorii starších žáků. Finálový turnaj se odehraje již tuto sobotu 17. června souběžně v obou halách brněnské STAREZ arény.

U19 | HVĚZDA CHEB - VÍTĚZ KRAJSKÉHO PŘEBORU DOROSTU.

Na chebské dorostence sice ještě jedno utkání čeká, nicméně díky včerejšímu výsledku druhého celku tabulky se předčasně mohou radovat z vítězství v krajském přeboru dorostu. Hvězdě se tak podařilo obhájit první místo z minulé sezóny. Gratulujeme.

VÍTĚZEM FOOTBALL STREET CUPU SE STALO MUŽSTVO FC SLAVIA KARLOVY VARY.

Dnes proběhl třetí ročník turnaje FOOTBALL STREET CUP - POD ČERNOU VĚŽÍ na Chebský hrad. Vítězem se stali fotbalisti z FC Slavia Karlovy Vary.

OCENĚNÍ PRO MLADŠÍ ŽÁKY HVĚZDY CHEB.

V rámci slavnostního vyhlášení nejlepších sportovců Karlovarského kraje obdržel tým našich mladších žáků ocenění v kategorie ”žáci - sportovní kolektivy”. Kategorie U13 v minulém roce vybojovala titul MČR ve futsalu a v letošním roce ho bude v Brně 24.6.2023 obhajovat. Gratulujeme.

Zobrazeno 1–15 z celkem 15

HVĚZDA VYHRÁLA OBĚ FINAL FOUR A POSTUPUJE NA MČR VE FUTSALU.

Jak kategorie U13, tak kategorie U15 vyhrály dnešní final four a postupují na MČR ve futsalu. Kategorie U14 obsadila čtvrté místo.

PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ S VIKTORIÍ MARIÁNSKÉ LÁZNĚ.

Dva anglické týdny má Hvězda za sebou. Včera vyzvala v přípravném zápase Viktorii Mariánské Lázně, které v Chebu zvítězili 3:1. FK...

OBRÁNCE VÁCLAV KRAUS POSILUJE CHEBSKOU HVĚZDU.

Čtvrtou zimní posilou v přestupovém období se stává obránce Václav Kraus, který patřil v podzimní části k oporám Baníku Sokolov v...