Archiv

VÍTĚZEM FOOTBALL STREET CUPU SE STAL SOKOLOV.

Pod kulisou černé věže chebského hradu se včera odehrál čtvrtý ročník turnaje Football street cup. Mládežnický turnaj pro ročník 2016 vyhrál FK Baník Sokolov.

ŠKOLKA CUP 2024.

FK Hvězda Cheb pořádá první ročník fotbalového turnaje Školka Cup 2024, který se koná ve spolupráci s Fotbalovou asociací České republiky v rámci měsíce náborů "Můj první gól".

MATĚJ LIŠKA BYL OCENĚN MEZI NEJLEPŠÍMI SPORTOVCI OKRESU CHEB.

Minulý pátek byl v kategorii jednotlivci - mládež oceněn Matěj Liška mezi nejlepšími sportovci okresu Cheb za reprezentační start a první branku v reprezentačím výběru U15. Vyhlašování zajišťuje sportovní unie Chebska. Na památku obdržel také podespaný dres od legendárního Antonína Panenky!

U7| ODSTARTOVALA JARNÍ ČÁST MINILIGY ELEVŮ.

V neděli dopoledne měla fotbalová školička Hvězdy Cheb na programu první jarní kolo miniligy KKFS U7, které hostil TJ Spartak Horní Slavkov - Fotbal. Již po několikáté jsme na turnaj vyrazili s dvěma týmy. Modrý tým byl tvořen hráči kategorie U6 a šedý hráči kategorie U7.

U9 | VELIKONOČNÍ MINICUP NA HVĚZDĚ.

První den velikonočních prázdnin patřil na Hvězdě mladším přípravkám. Připravili jsme turnaj pro čtyři mužstva, kluci si zahráli 2x 20 minut každý s každým a turnaj si náležitě užili. Minicupu se zúčastnila domácí Hvězda, náš partnerský klub Kohouti Františkovy Lázně, FK Skalná a FC Viktoria Mariánské Lázně.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY MLÁDEŽE.

Dorost prohrál na zimním turnaji mužů. Starší žáci vezou z Varnsdorfu šest bodů. 
Další kolo zimního turnaje "O pohár místostarosty města Cheb" odehrála o víkendu chebská U19, který vyzvala muže Citic. Dorost prohrál s mužstvem Citic 5:2.
U19: TJ Sokol Citice - FK Hvězda Cheb U19 5:2 
Branky: Dočekal, Lekeš

HVĚZDA VYHRÁLA OBĚ FINAL FOUR A POSTUPUJE NA MČR VE FUTSALU.

Jak kategorie U13, tak kategorie U15 vyhrály dnešní final four a postupují na MČR ve futsalu. Kategorie U14 obsadila čtvrté místo.

O VÍKENDU ODSTARTUJE SÉRIE MLÁDEŽNICKÝCH HALOVÝCH TURNAJŮ, KTERÉ POŘÁDÁ FK HVĚZDA CHEB.

S rokem 2024 zde máme tradiční seriál mládežnických halových turnajů, který odstartují již tento víkend. Celkem si náš klub pro kategorie U7, až U13 připravil šest turnajů, které se budou odehrávat ve sportovní hale Lokomotiva. Pouze turnaj U9 v sobotu 20.1.2024 se odehraje ve sportovní hale v Kynžvartu z důvodu utkání Házená Kynžvart – HC Gjorche Petrov-WHC Skopje v rámci EHF European Cupu ve sportovní hale Lokomotiva.

MLÁDEŽNICKÝ REALIZAČNÍ TÝM POSILUJE ROMAN BALCHOS, KTERÝ SE BUDE STARAT O BRANKÁŘSKÉ TRÉNINKY!

Realizační tým žákovských týmů FK Hvězda Cheb, které hrajou republikové soutěže posílil nový člen. Roman Balchos je bývalý profesionální fotbalový brankář, který působil na Ukrajině a od nové sezóny se bude starat o brankáře žákovských výběrů. Během své hráčské kariéry hájil branku mnoha ukrajinských týmů (např: Kovel-Volyn Kovel, Volyň Luck nebo Krymtepłytsia Mołodiżne. Kvůli zranění páteře jeho kariéra skončila v poměrně raném věku.

VÍTĚZSTVÍ NA HVĚZDA CUPU OBHÁJILA VIKTORIA PLZEŇ.

Čtvrtý ročník mládežnického turnaje Hvězda Cup je minulostí. Šampiónem turnaje se stala stejně jako v minulém roce FC Viktoria Plzeň. Nejlepším brankářem byl vyhlášen ostravský Max Renner, nejlepším hráčem Marek Šlajs z Plzně a střelcem David Holiš z Baníku Ostrava.

NÁBOR DĚTÍ DO FOTBALOVÉHO ODDÍLU.

Začátek školního roku už klepe na dveře a s ním i pravidelný nábor do našeho fotbalového oddílu. Přijďte si k nám vyzkoušet fotbalový trénink. Kdy a jak jednotlivé kategorie trénují?

FOTBALOVÝ KEMP HVĚZDA ZAHÁJEN.

Šedesát dětí se tento týden zúčastní fotbalového soustředění - kempu Hvězda. Od pondělí do pátku čeká na fotbalisty několik tréninkových jednotek, ve kterých se zaměříme na koordinaci, rozvoj fotbalových dovedností, atletickou a pohybovou průpravu. Čeká nás také několik kvízů, prohlídka chebských památek a návštěva hasičů, nebo policie.

SKONČIL TŘETÍ ROČNÍK CHEBSKÉHO POHÁRU.

SLAVIA KARLOVY VARY - VÍTĚZ CHEBSKÉHO POHÁRU 2023.

Třetí roční mládežnického turnaje s názvem Chebský pohár je minulostí. Vítězem se stala Slavia Karlovy Vary. Domácí Hvězda brala bronz.

V PŘÍPRAVĚ NA NOVOU SEZÓNU JSOU JIŽ TAKÉ ŽÁKOVSKÉ KATEGORIE.

V sobotu hrála své první přípravné utkání kategorie U13 s německým soupeřem JFG Naab-Regen. Vzhledem k absenci hráčů U13 byl tým složen i z hráčů kategorie U12 a nových hráčů, kteří se zapojili do letní přípravy. Pod vedením nového trenéra Martina Speierla byl zápas pojat pro seznámení s hráči. Kluci se v první třiceti minutovce seznamovali s novým herním systémem a výsledku 0:6 je vidět, že je potřeba nadále pracovat na zlepšení v individuálních dovednostech.

SOUSTŘEDĚNÍ HVĚZDY CHEB V SRBSKU JE U KONCE.

Žáci a starší přípravka Hvězdy Cheb zakončili sezónu 2022/2023 na soustředění v Srbsku. Kluci měli možnost poměřit síly s třemi kluby z města Loznica, což je město o velikosti našeho Chebu.

Zobrazeno 1–15 z celkem 21

SEZONA 2023/24 UKONČENA.

Skončila další sezóna a nastal čas na její hodnocení. V této sezóně se Hvězda v soutěži mužů pokusila potvrdit své místo v divizi,...

U19 | DOROST HVĚZDY OBSADIL DRUHÉ MÍSTO V KRAJSKÉM PŘEBORU.

V posledních dvou kolech nadstavby si dorost zajistil druhé místo v krajském přeboru za sokolovským Baníkem. Zároveň se s dorosteneckým...

VÍTĚZEM FOOTBALL STREET CUPU SE STAL SOKOLOV.

Pod kulisou černé věže chebského hradu se včera odehrál čtvrtý ročník turnaje Football street cup. Mládežnický turnaj pro ročník 2016...