Archiv

PŘES LETNÍ PRÁZDNINY TRÉNOVAL S HVĚZDOU JOHNNY Z ELITE BALLERS ACADEMY.

Přes letní prázdniny se do tréninků s našim klubem FK Hvězda Cheb zapojil anglický mládežnický fotbalista Johnny Bacx z Elite Ballers Academy z Anglie, jelikož zde byl na letních prázdninách a připojil se také k našemu mužstvu na turnaji ve Svatavě, kde vyhrál cenu za nejlepšího hráče celého turnaje. Dnes trenérům přišla tato zpráva od Johnyho taťky.

VÍTĚZEM HVĚZDA CUPU 2024 SE STALA DUKLA PRAHA.

Celkem dvacet mužstev dnes bojovalo na pátém ročníku mládežnického turnaje Hvězda Cup, který ovládla pražská Dukla.

HVĚZDA CUP UŽ TUTO SOBOTU.

Rok se sešel s rokem a opět náš čeká již pátý ročník mládežnického turnaje Hvězda Cup, který je určen pro kategorii U11 a odehraje se tuto sobotu od 10:00 na chebské Lokomotivě. Vedle řady regionálních klubů jako jsou Baník Sokolov, Slavia Karlovy Vary, nebo FC Františkovy Lázně nebudou chybět ani ligové Akademie FC Baník Ostrava , FK Dukla Praha, FC Viktoria Plzeň nebo SK Dynamo České Budějovice. Na turnaji nebudou chybět například ani TJ Svitavy - fotbalový klub, které k nám do Město Cheb dorazí v rámci akce "Víkend s Baníkem v Chebu", který se koná v rámci turnaje, nebo partnerské město FK Nová Dubnica a zahraniční hosté až z dalekého Srbska.

U6 & U8 | VE SVATAVĚ BERE HVĚZDA VŠECHNO.

Kluci z fotbalové školičky narození v roce 2018 a z mladších přípravek (2016) se před začátkem sezóny zúčastnili skvěle organizovaného turnaje pořádaného TJ Baník Svatava. Většina kluků tak završila týdenní soustředění, které se uskutečnilo formou příměstského kempu a ukázalo se, že jsou na novou sezónu dobře připraveni, když v obou kategoriích pobrali zlato a odvezli si i individuální trofeje. V kategorii U8 se nejlepším střelcem stal Maximus Krycner a nejlepším hráčem Johnny Bacx. V kategorii mladších hráčů byl nejlepším střelcem jeho bratr George.

SOUSTŘEDĚNÍ FOTBALISTŮ FK HVĚZDA CHEB V SRBSKU JE ZA NÁMI.

Chebská výprava dorazila ze soustředění ze Srbska, kde naši mládežníci odehráli šest přípravných zápasů, navštívili hlavní město Bělehrad, kam za kluky zavítala i legenda srbského fotbalu a bývalý hráč FK Crvena Zvezda Stanislav Karasi, společně s bývalým prvoligovým fotbalistou Sašou Zorićem. Během návštěvy Bělehradu měla možnost chebská výprava navštívit stadiony dvou nejlepších klubů v Srbsku - FK Partizan a FK Crvena Zvezda.

HVĚZDA U15 NA MČR VE FUTSALU STŘÍBRNÁ.

Kategorie U15 zakončila žákovský věk skvělým úspěchem. Na domácím MČR ve futsalu starších žáků získala Hvězda stříbrné medaile. Kluci gratulujeme. Zítra čeká v chebské hale Lokomotiva Mistrovství ČR na mladší žáky. Přijďte kluky podpořit.

VÍTĚZEM FOOTBALL STREET CUPU SE STAL SOKOLOV.

Pod kulisou černé věže chebského hradu se včera odehrál čtvrtý ročník turnaje Football street cup. Mládežnický turnaj pro ročník 2016 vyhrál FK Baník Sokolov.

ŠKOLKA CUP 2024.

FK Hvězda Cheb pořádá první ročník fotbalového turnaje Školka Cup 2024, který se koná ve spolupráci s Fotbalovou asociací České republiky v rámci měsíce náborů "Můj první gól".

MATĚJ LIŠKA BYL OCENĚN MEZI NEJLEPŠÍMI SPORTOVCI OKRESU CHEB.

Minulý pátek byl v kategorii jednotlivci - mládež oceněn Matěj Liška mezi nejlepšími sportovci okresu Cheb za reprezentační start a první branku v reprezentačím výběru U15. Vyhlašování zajišťuje sportovní unie Chebska. Na památku obdržel také podespaný dres od legendárního Antonína Panenky!

U7| ODSTARTOVALA JARNÍ ČÁST MINILIGY ELEVŮ.

V neděli dopoledne měla fotbalová školička Hvězdy Cheb na programu první jarní kolo miniligy KKFS U7, které hostil TJ Spartak Horní Slavkov - Fotbal. Již po několikáté jsme na turnaj vyrazili s dvěma týmy. Modrý tým byl tvořen hráči kategorie U6 a šedý hráči kategorie U7.

U9 | VELIKONOČNÍ MINICUP NA HVĚZDĚ.

První den velikonočních prázdnin patřil na Hvězdě mladším přípravkám. Připravili jsme turnaj pro čtyři mužstva, kluci si zahráli 2x 20 minut každý s každým a turnaj si náležitě užili. Minicupu se zúčastnila domácí Hvězda, náš partnerský klub Kohouti Františkovy Lázně, FK Skalná a FC Viktoria Mariánské Lázně.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY MLÁDEŽE.

Dorost prohrál na zimním turnaji mužů. Starší žáci vezou z Varnsdorfu šest bodů.
Další kolo zimního turnaje "O pohár místostarosty města Cheb" odehrála o víkendu chebská U19, který vyzvala muže Citic. Dorost prohrál s mužstvem Citic 5:2.
U19: TJ Sokol Citice - FK Hvězda Cheb U19 5:2
Branky: Dočekal, Lekeš

HVĚZDA VYHRÁLA OBĚ FINAL FOUR A POSTUPUJE NA MČR VE FUTSALU.

Jak kategorie U13, tak kategorie U15 vyhrály dnešní final four a postupují na MČR ve futsalu. Kategorie U14 obsadila čtvrté místo.

O VÍKENDU ODSTARTUJE SÉRIE MLÁDEŽNICKÝCH HALOVÝCH TURNAJŮ, KTERÉ POŘÁDÁ FK HVĚZDA CHEB.

S rokem 2024 zde máme tradiční seriál mládežnických halových turnajů, který odstartují již tento víkend. Celkem si náš klub pro kategorie U7, až U13 připravil šest turnajů, které se budou odehrávat ve sportovní hale Lokomotiva. Pouze turnaj U9 v sobotu 20.1.2024 se odehraje ve sportovní hale v Kynžvartu z důvodu utkání Házená Kynžvart – HC Gjorche Petrov-WHC Skopje v rámci EHF European Cupu ve sportovní hale Lokomotiva.

MLÁDEŽNICKÝ REALIZAČNÍ TÝM POSILUJE ROMAN BALCHOS, KTERÝ SE BUDE STARAT O BRANKÁŘSKÉ TRÉNINKY!

Realizační tým žákovských týmů FK Hvězda Cheb, které hrajou republikové soutěže posílil nový člen. Roman Balchos je bývalý profesionální fotbalový brankář, který působil na Ukrajině a od nové sezóny se bude starat o brankáře žákovských výběrů. Během své hráčské kariéry hájil branku mnoha ukrajinských týmů (např: Kovel-Volyn Kovel, Volyň Luck nebo Krymtepłytsia Mołodiżne. Kvůli zranění páteře jeho kariéra skončila v poměrně raném věku.

Zobrazeno 1–15 z celkem 27

Přes letní prázdniny se do tréninků s našim klubem FK Hvězda Cheb zapojil anglický mládežnický fotbalista Johnny Bacx z Elite Ballers...

Rok se sešel s rokem a opět náš čeká již pátý ročník mládežnického turnaje Hvězda Cup, který je určen pro kategorii U11 a odehraje...