Archiv

U9 | VELIKONOČNÍ MINICUP NA HVĚZDĚ.

První den velikonočních prázdnin patřil na Hvězdě mladším přípravkám. Připravili jsme turnaj pro čtyři mužstva, kluci si zahráli 2x 20 minut každý s každým a turnaj si náležitě užili. Minicupu se zúčastnila domácí Hvězda, náš partnerský klub Kohouti Františkovy Lázně, FK Skalná a FC Viktoria Mariánské Lázně.

PERMICE NA HVĚZDU V PRODEJI PŘED SOBOTNÍM ZÁPASEM.

Osm domácích zápasů, tři na Lokomotivě v Chebu, pět na přírodní trávě našeho partnerského klubu Kohouti Františkovy Lázně. Permanentní vstupenku na jarní část sezóny můžete zakoupit v sobotu před domácím zápasem se Štětí, který začíná v 16:00 na pokladně stadionu za zvýhodněnou cenu 300kč.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY MLÁDEŽE.

Dorost prohrál na zimním turnaji mužů. Starší žáci vezou z Varnsdorfu šest bodů. 
Další kolo zimního turnaje "O pohár místostarosty města Cheb" odehrála o víkendu chebská U19, který vyzvala muže Citic. Dorost prohrál s mužstvem Citic 5:2.
U19: TJ Sokol Citice - FK Hvězda Cheb U19 5:2 
Branky: Dočekal, Lekeš

HVĚZDA VYHRÁLA OBĚ FINAL FOUR A POSTUPUJE NA MČR VE FUTSALU.

Jak kategorie U13, tak kategorie U15 vyhrály dnešní final four a postupují na MČR ve futsalu. Kategorie U14 obsadila čtvrté místo.

PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ S VIKTORIÍ MARIÁNSKÉ LÁZNĚ.

Dva anglické týdny má Hvězda za sebou. Včera vyzvala v přípravném zápase Viktorii Mariánské Lázně, které v Chebu zvítězili 3:1. FK Hvězda Cheb - FC Viktoria Mariánské Lázně 1:3 (1:1) Branka: Ptáček Sestava: Šmejkal - Janda, Kraus, Znak, Netrval - Kravar, Ptáček, Bauer, Hrotek - Hudeček, Kopecký střídali: Mašek, Kováč, L.Kompit

OBRÁNCE VÁCLAV KRAUS POSILUJE CHEBSKOU HVĚZDU.

Čtvrtou zimní posilou v přestupovém období se stává obránce Václav Kraus, který patřil v podzimní části k oporám Baníku Sokolov v divizní skupině “A”. Do Chebu se tak vrací po půl roce a přichází na hostování z oddílu FK Skalná, který je jeho mateřským klubem. Venca se již dnes představí divákům v přípravném zápase od 19:00 proti německému TSV Thiersheim.

DVĚ VÝHRY V PŘÍPRAVĚ.

Dvě výhry a skóre 12:3, to je bilance posledních dvou přípravných zápasů s německými soupeři. Ve čtvrtek večer sehrála Hvězda utkání proti SV Poppenreuth, hrálo se za stálého deště a po zlepšeném druhém poločase, zvítězili domácí po brankách Kořistky, Jandy, Hudečka a Ptáčka 4:1.

V PRVNÍM PŘÍPRAVNÉM ZÁPASE HVĚZDA PROHRÁLA.

Fotbalová pauza je u konce. V sobotu hrála Hvězda Cheb první utkání zimní přípravy. Na domácí umělce vyzvala německý Mitterteich. SV Mitterteich vyhrál 4:1, pro hosty rozhodla lepší střelecká produktivita. Jedinou branku Hvězdy vstřelil nejmladší domácí hráč Jakub Kopecký.

O VÍKENDU ODSTARTUJE SÉRIE MLÁDEŽNICKÝCH HALOVÝCH TURNAJŮ, KTERÉ POŘÁDÁ FK HVĚZDA CHEB.

S rokem 2024 zde máme tradiční seriál mládežnických halových turnajů, který odstartují již tento víkend. Celkem si náš klub pro kategorie U7, až U13 připravil šest turnajů, které se budou odehrávat ve sportovní hale Lokomotiva. Pouze turnaj U9 v sobotu 20.1.2024 se odehraje ve sportovní hale v Kynžvartu z důvodu utkání Házená Kynžvart – HC Gjorche Petrov-WHC Skopje v rámci EHF European Cupu ve sportovní hale Lokomotiva.

DO CHEBU PŘICHÁZÍ BRANKÁŘ ŠMEJKAL.

V sezónách 2001/02-05/06 chytal za chebský celek David Šmejkal, který nastupoval společně s Tomášem Bauerem za Union v divizní soutěži a historie se bude v letošní jarní části opakovat. Tomáš Bauer odložil svůj konec kariéry, bude trenérům k dispozici až do konce sezóny a opět se v chebském dresu potká se Šmejkalem, jelikož do Chebu přichází jeho syn Daniel.

ZIMNÍ PŘÍPRAVA ZAHÁJENA.

Hráči Hvězdy dnes zahájili zimní přípravu na jarní část sezóny. Na umělé trávě v areálu Lokomotiva dnes proběhly fyzické testy, následně čeká na hráče individuální plán a od úterý 23. ledna pak už herní část přípravy na umělé trávě.

DRUHOU ZIMNÍ POSILOU CHEBU JE FRANTIŠEK ZÁZRIVEC.

Hvězda dnes zahajuje zimní přípravu a my vám ještě před startem oznamujeme druhou posilu chebského celku, kterou je devětadvacetiletý František Zázrivec, který přichází do Hvězdy z německého ATSV Tirschenreuth. Dříve působil v Horním Slavkově, Lokti a krátce v sokolovském Baníku a Březové. Jedná se o devětadvacetiletého ofenzivního hráče, který by měl zlepšit produktivitu chebského celku.

VESELÉ VÁNOCE.

Oddíl FK Hvězda Cheb by chtěl touto cestou popřát všem našim fanouškům, rodičům, hráčům a trenérům klidné, pokojné vánoční svátky, prožité v kruhu nejbližších a hlavně ve zdraví. Štěstí a zdraví nechť je provází i během celého příštího roku 2024!

DO HVĚZDY PŘICHÁZÍ MATĚJ KRAVAR.

Hvězda Cheb do jarní části posiluje a oznamuje první posilu. Do Hvězdy přichází zkušený záložník Matěj Kravar.

B | REZERVA HVĚZDY REMIZOVALA.

Utkání rezervy proti Žluticím skončilo smírně. O chebské branky se postaral Lekeš s Hrotkem a do utkání zasáhla také dvojice trenérů starších žáků Jiří Stehlík, Jiří Honzejk a Tomáš Kratochvíl. Záda jim kryl na lavičce trenér elevů v roli náhradního brankáře Ondřej Topinka.

Zobrazeno 1–15 z celkem 55

U9 | VELIKONOČNÍ MINICUP NA HVĚZDĚ.

První den velikonočních prázdnin patřil na Hvězdě mladším přípravkám. Připravili jsme turnaj pro čtyři mužstva, kluci si zahráli 2x...

PERMICE NA HVĚZDU V PRODEJI PŘED SOBOTNÍM ZÁPASEM.

Osm domácích zápasů, tři na Lokomotivě v Chebu, pět na přírodní trávě našeho partnerského klubu Kohouti Františkovy Lázně....

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY MLÁDEŽE.

Dorost prohrál na zimním turnaji mužů. Starší žáci vezou z Varnsdorfu šest bodů. Další kolo zimního turnaje "O pohár...