Archiv

S HORNÍ BŘÍZOU PORÁŽKA O BRANKU.

K druhému přípravnému utkání zajížděl Cheb do Plzeňského kraje, kde jsme vyzvali účastníka krajského přeboru SK Horní Bříza. Utkání skončilo vítězstvím domácích 2:1. Krásnou branku si připsal chebský Kravar, který skóroval z poloviny hřiště.

NA ÚVOD PŘÍPRAVY GÓLOVÁ PŘESTŘELKA.

První přípravné utkání jsme odehráli proti německému Poppenreuthu, který příští víkend odehraje své první mistrovské utkání Bezirksligy. Přátelský zápas přinesl gólovou přestřelku a padlo celkem deset branek.

HVĚZDA U15 NA MČR VE FUTSALU STŘÍBRNÁ.

Kategorie U15 zakončila žákovský věk skvělým úspěchem. Na domácím MČR ve futsalu starších žáků získala Hvězda stříbrné medaile. Kluci gratulujeme. Zítra čeká v chebské hale Lokomotiva Mistrovství ČR na mladší žáky. Přijďte kluky podpořit.

SEZONA 2023/24 UKONČENA.

Skončila další sezóna a nastal čas na její hodnocení. V této sezóně se Hvězda v soutěži mužů pokusila potvrdit své místo v divizi, ale bohužel ani po částečném doplnění kádru se týmu nedařilo a nezbývá než se ctí hrát krajský přebor, postupně stabilizovat kádr mužů a vybojovat si své místo na fotbalové mapě. Naším cílem je být na špici krajského přeboru a divizi vybojovat, ne však za každou cenu – pokud nebude kádr dostatečně doplněn a stabilizován, můžeme hrát vyšší soutěž později. Se sestupem do krajského přeboru souvisí rozhodnutí klubu o tom, že rušíme B tým a v příští sezóně bude trénovat a krýt jen jedno družstvo mužů, které doplňujeme a nadále budeme doplňovat o starší dorostence. Můžeme se pochlubit dobrou prací s mládeží, všechny žákovské kategorie hrají celorepublikovou soutěž – divizi – a v letošní sezóně svou pozici udržely a jsou připraveny ji hrát i nadále. Potvrzujeme tím, že náš klub je přirozeným střediskem výchovy mládeže v chebském regionu a budeme v této práci pokračovat – vychovávat mládež pro to, aby posílila v pravý čas řady mužů. Dorosteneckým tým obsadil konečně druhé místo v krajském přeboru. Děkujeme za přízeň všem fanouškům i sponzorům, přejeme hezké léto a věřím, že nám budete fandit nadále. 
Václav Sýkora, sportovní ředitel FK Hvězda Cheb.

U19 | DOROST HVĚZDY OBSADIL DRUHÉ MÍSTO V KRAJSKÉM PŘEBORU.

V posledních dvou kolech nadstavby si dorost zajistil druhé místo v krajském přeboru za sokolovským Baníkem. Zároveň se s dorosteneckým věkem rozloučil Jaroslav Petříček, Patrik Lekeš a Alexej Vachalec. Kluci děkujeme a ať se vám daří.

VÍTĚZEM FOOTBALL STREET CUPU SE STAL SOKOLOV.

Pod kulisou černé věže chebského hradu se včera odehrál čtvrtý ročník turnaje Football street cup. Mládežnický turnaj pro ročník 2016 vyhrál FK Baník Sokolov.

POSTUPUJÍCÍ CHOMUTOV HVĚZDA POTRÁPILA I V DESETI.

V prvním poločase se dostal vedoucí a zároveň i postupující Chomutov do vedení na 1:0. Následně dostal domácí Ptáček červenou kartu i přesto fotbalisté Chebu hostům nedali nic zadarmo a bojovali do posledních chvil. Nakonec však vyrovnávající branka nepřišla a Hvězda se rozloučila s pětiletou účastí v republikové soutěži porážkou.

DÍKY KAPITÁNE !

Sobotní utkání s Chomutovem bude na nějakou tu chvíli poslední pro našeho kapitána Jakuba Netrvala. Nety strávil v Chebu 10 sezón , ve kterých odehrál 193 utkání a následující sezónu bude hostovat v mužstvu TJ Jiskra Plesná!

ŠKOLKA CUP 2024.

FK Hvězda Cheb pořádá první ročník fotbalového turnaje Školka Cup 2024, který se koná ve spolupráci s Fotbalovou asociací České republiky v rámci měsíce náborů "Můj první gól".

MATĚJ LIŠKA BYL OCENĚN MEZI NEJLEPŠÍMI SPORTOVCI OKRESU CHEB.

Minulý pátek byl v kategorii jednotlivci - mládež oceněn Matěj Liška mezi nejlepšími sportovci okresu Cheb za reprezentační start a první branku v reprezentačím výběru U15. Vyhlašování zajišťuje sportovní unie Chebska. Na památku obdržel také podespaný dres od legendárního Antonína Panenky!

U7| ODSTARTOVALA JARNÍ ČÁST MINILIGY ELEVŮ.

V neděli dopoledne měla fotbalová školička Hvězdy Cheb na programu první jarní kolo miniligy KKFS U7, které hostil TJ Spartak Horní Slavkov - Fotbal. Již po několikáté jsme na turnaj vyrazili s dvěma týmy. Modrý tým byl tvořen hráči kategorie U6 a šedý hráči kategorie U7.

U9 | VELIKONOČNÍ MINICUP NA HVĚZDĚ.

První den velikonočních prázdnin patřil na Hvězdě mladším přípravkám. Připravili jsme turnaj pro čtyři mužstva, kluci si zahráli 2x 20 minut každý s každým a turnaj si náležitě užili. Minicupu se zúčastnila domácí Hvězda, náš partnerský klub Kohouti Františkovy Lázně, FK Skalná a FC Viktoria Mariánské Lázně.

PERMICE NA HVĚZDU V PRODEJI PŘED SOBOTNÍM ZÁPASEM.

Osm domácích zápasů, tři na Lokomotivě v Chebu, pět na přírodní trávě našeho partnerského klubu Kohouti Františkovy Lázně. Permanentní vstupenku na jarní část sezóny můžete zakoupit v sobotu před domácím zápasem se Štětí, který začíná v 16:00 na pokladně stadionu za zvýhodněnou cenu 300kč.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY MLÁDEŽE.

Dorost prohrál na zimním turnaji mužů. Starší žáci vezou z Varnsdorfu šest bodů. 
Další kolo zimního turnaje "O pohár místostarosty města Cheb" odehrála o víkendu chebská U19, který vyzvala muže Citic. Dorost prohrál s mužstvem Citic 5:2.
U19: TJ Sokol Citice - FK Hvězda Cheb U19 5:2 
Branky: Dočekal, Lekeš

HVĚZDA VYHRÁLA OBĚ FINAL FOUR A POSTUPUJE NA MČR VE FUTSALU.

Jak kategorie U13, tak kategorie U15 vyhrály dnešní final four a postupují na MČR ve futsalu. Kategorie U14 obsadila čtvrté místo.

Zobrazeno 1–15 z celkem 66

S HORNÍ BŘÍZOU PORÁŽKA O BRANKU.

K druhému přípravnému utkání zajížděl Cheb do Plzeňského kraje, kde jsme vyzvali účastníka krajského přeboru SK Horní Bříza....

NA ÚVOD PŘÍPRAVY GÓLOVÁ PŘESTŘELKA.

První přípravné utkání jsme odehráli proti německému Poppenreuthu, který příští víkend odehraje své první mistrovské utkání...

HVĚZDA U15 NA MČR VE FUTSALU STŘÍBRNÁ.

Kategorie U15 zakončila žákovský věk skvělým úspěchem. Na domácím MČR ve futsalu starších žáků získala Hvězda stříbrné medaile....