Archiv

DO CHEBU SE ZE SOKOLOVA VRACÍ MATĚJ KRACLÍK.

Matěj Kraclík odehrál za náš “A” tým devět zápasů již v divizní sezóně 2019/20. Následně přestoupil do Sokolova, kde v minulé sezóně připsal několik startů ve třetí lize. Devatenáctiletý univerzál přichází do našeho klubu na trvalý přestup. Hodně štěstí - vítej zpět v Chebu!

MLÁDEŽNICKÝ REALIZAČNÍ TÝM POSILUJE ROMAN BALCHOS, KTERÝ SE BUDE STARAT O BRANKÁŘSKÉ TRÉNINKY!

Realizační tým žákovských týmů FK Hvězda Cheb, které hrajou republikové soutěže posílil nový člen. Roman Balchos je bývalý profesionální fotbalový brankář, který působil na Ukrajině a od nové sezóny se bude starat o brankáře žákovských výběrů. Během své hráčské kariéry hájil branku mnoha ukrajinských týmů (např: Kovel-Volyn Kovel, Volyň Luck nebo Krymtepłytsia Mołodiżne. Kvůli zranění páteře jeho kariéra skončila v poměrně raném věku.

TŘI BODY VYSTŘELIL HROTEK.

Druhé domácí utkání, druhé vítězství, a druhá vychytaná nula Dalibora Máchy. Utkání s Nespeky rozhodl ve druhém poločase Josef Hrotek, který obral o míč posledního obránce a po kličce brankáři, dostal míč z velkého úhlu za brankovou čáru. Hosté v závěru neproměnili pokutový kop, a tak radost ze tří bodů zůstala ve Hvězdě.

VÍTĚZSTVÍ NA HVĚZDA CUPU OBHÁJILA VIKTORIA PLZEŇ.

Čtvrtý ročník mládežnického turnaje Hvězda Cup je minulostí. Šampiónem turnaje se stala stejně jako v minulém roce FC Viktoria Plzeň. Nejlepším brankářem byl vyhlášen ostravský Max Renner, nejlepším hráčem Marek Šlajs z Plzně a střelcem David Holiš z Baníku Ostrava.

NÁBOR DĚTÍ DO FOTBALOVÉHO ODDÍLU.

Začátek školního roku už klepe na dveře a s ním i pravidelný nábor do našeho fotbalového oddílu. Přijďte si k nám vyzkoušet fotbalový trénink. Kdy a jak jednotlivé kategorie trénují?

B| REZERVA PORAZILA DOLNÍ RYCHNOV 5:1.

První domácí utkání vyšlo rezervě chebské Hvězdy, která ve druhém kole vstřelila pět branek Dolnímu Rychnovu.

FOTBALOVÝ KEMP HVĚZDA ZAHÁJEN.

Šedesát dětí se tento týden zúčastní fotbalového soustředění - kempu Hvězda. Od pondělí do pátku čeká na fotbalisty několik tréninkových jednotek, ve kterých se zaměříme na koordinaci, rozvoj fotbalových dovedností, atletickou a pohybovou průpravu. Čeká nás také několik kvízů, prohlídka chebských památek a návštěva hasičů, nebo policie.

SKONČIL TŘETÍ ROČNÍK CHEBSKÉHO POHÁRU.

SLAVIA KARLOVY VARY - VÍTĚZ CHEBSKÉHO POHÁRU 2023.

Třetí roční mládežnického turnaje s názvem Chebský pohár je minulostí. Vítězem se stala Slavia Karlovy Vary. Domácí Hvězda brala bronz.

KRAJSKÉ DERBY ROZHODL KOŘISTKA.

První domácí utkání po sedmi letech na přírodní trávě, skvělá divácká návštěva a první tři body Hvězdy v letošní sezóně. Derby rozhodla letní posila Patrik Kořistka z pokutového kopu. Děkujeme všem divákům za skvělou diváckou kulisu!

NA ÚVOD PROHRA S CHOMUTOVEM.

Hvězda v první kole favorita z Chomutova nepřekvapila a bohužel prohrála 3:0. 
FC Chomutov - FK Hvězda Cheb 3:0 (2:0)
Sestava: Mašek - Janda (25. L.Kompit), Znak, Netrval, M.Beneš - Kováč, Kořistka (85. Klepáček), Bauer, Plíhal (75. F.Kompit) - Hrotek, Hudeček

V PŘÍPRAVĚ NA NOVOU SEZÓNU JSOU JIŽ TAKÉ ŽÁKOVSKÉ KATEGORIE.

V sobotu hrála své první přípravné utkání kategorie U13 s německým soupeřem JFG Naab-Regen. Vzhledem k absenci hráčů U13 byl tým složen i z hráčů kategorie U12 a nových hráčů, kteří se zapojili do letní přípravy. Pod vedením nového trenéra Martina Speierla byl zápas pojat pro seznámení s hráči. Kluci se v první třiceti minutovce seznamovali s novým herním systémem a výsledku 0:6 je vidět, že je potřeba nadále pracovat na zlepšení v individuálních dovednostech.

PAVEL VELEMAN SE VRACÍ K SOBOTNÍ GENERÁLCE S PETŘÍNEM.

K sobotní generálce proti SK Petřín Plzeň se vrací trenér chebské Hvězdy Pavel Veleman. “V sobotu jsme odehráli generálku před startem divize v rámci předkola Mol Cupu proti Petřínu Plzeň, který v minulé sezóně skončil na třetím místě divizní skupiny “A” a byl favoritem utkání.

HVĚZDA V MOL CUPU KONČÍ.

Hvězda dnes odehrála generálku na start divize v rámci předkola Mol Cupu. V Plzni se utkala s účastníkem divize A, mužstvem SK Petřín Plzeň. Hvězdu dostal do vedení po rohovém kopu Znak. Domácí však brzy srovnali, kdy využil zaváhání brankáře Maška plzeňský Vodrážka. Ve druhém poločase se dostal SK Petřín do vedení, pokutový kop proměnil střelou do šibenice Demeter a Hvězda i přes velkou šanci Kováče v závěru utkání nesrovnala, v poháru tak po porážce 1:2 letos končí. Našemu soupeři přejeme hodně štěstí v nové sezóně.

HVĚZDA HLASÍ PŘED STARTEM DALŠÍ POSILU.

Před startem nového soutěžního ročníku hlásí chebská Hvězda další posilu do svých řad. Do Hvězdy Cheb přichází na půlroční hostování z týmu FC Viktoria Mariánské Lázně záložník Patrik Kořistka. Ať se ti v chebském dresu daří.

NA KONEC PŘÍPRAVY VÍTĚZSTVÍ SE SOKOLOVEM.

Hvězda v sobotu odehrála poslední přátelské utkání letní přípravy a ve Františkových Lázních porazila Baník Sokolov 3:1. FK Hvězda Cheb - FK Baník Sokolov 3:1 (2:0)

Zobrazeno 1–15 z celkem 37

DO CHEBU SE ZE SOKOLOVA VRACÍ MATĚJ KRACLÍK.

Matěj Kraclík odehrál za náš “A” tým devět zápasů již v divizní sezóně 2019/20. Následně přestoupil do Sokolova, kde v minulé...

MLÁDEŽNICKÝ REALIZAČNÍ TÝM POSILUJE ROMAN BALCHOS, KTERÝ SE BUDE STARAT O BRANKÁŘSKÉ TRÉNINKY!

Realizační tým žákovských týmů FK Hvězda Cheb, které hrajou republikové soutěže posílil nový člen. Roman Balchos je bývalý...

TŘI BODY VYSTŘELIL HROTEK.

Druhé domácí utkání, druhé vítězství, a druhá vychytaná nula Dalibora Máchy. Utkání s Nespeky rozhodl ve druhém poločase Josef...