Aktuality

Pátou posilou Chebu je Tomáš Ptáček.

Před startem jarní části posiluje chebskou Hvězdu útočník Tomáš Ptáček, který se s Chebem zapojil do zimní přípravy a vstřelil čtyři branky. Tomáš přichází na půlroční hostování z Lomnice. Hodně štěstí.

Generálka Hvězdě nevyšla.

Závěr zimní přípravy chebské Hvězdě nevyšel a v generálce prohrála 1:4 s divizním Tachovem. V prvním kole se Hvězda představí na půdě Ostrova. Utkání je ne programu v sobotu 9.3.2024 od 14:30. FK Hvězda Cheb - FK Tachov 1:4 Branka: Steiner

Přípravné utkání zrušeno.

Přípravné utkání mezi Hvězdou a Sokolovem bylo ze strany soupeře zrušeno. O případném programu a zápase vás budeme informovat prostřednictvím našich sociálních sítí.

Změna soupeře.

Dnešní utkání s Osekem, se kvůli viróze soupeře ruší. Od 11:00 se tak odehraje modelové utkání mezi “A” a “B” týmem Hvězdy.

Klepáček asistentem trenéra.

Jakub Klepáček, který se zranil v podzimním zápase s Újezdem podstoupí 22. ledna operaci kolene a následně rozšíří pro jarní část řady realizačního týmu, kde bude působit jako asistent Pavla Velemana. Klepy je neodmyslitelně jeden z největších srdcařů v klubu a bude v kabině důležitým hecířem před záchranářskými boji!

Liška z Hvězdy povolán do reprezentace.

Matěj Liška, hráč FK Hvězda Cheb hrající za kategorii U15 byl povolán na reprezentační sraz do patnácti let. Česká fotbalová reprezentace odehraje dvě přípravná utkání proti Maďarsku. Uherský Brod bude hostit oba zápasy, které se odehrají 28.11. a 30.11.2023. Lišáku gratulujeme a přejeme hodně štěstí!

Poslední utkání od 14:00.

Na žádost soupeře SK Hřebeč, byl posunut čas výkopu sobotního utkání. Poslední mistrovský zápas v roce 2023 odehrajeme od 14:00!

Brankář Hvězdy Dalibor Mácha po operaci.

V pátek 20.10.2023 podstoupil operaci prasklého menisku v nemocnici v Berouně brankář Dalibor Mácha, který se zranil při zákroku v utkání s Meteorem Praha a pro zbytek podzimní části tak v brance chebského celku chybí. Po Klepáčkovi, který na operaci kolene stále čeká, se jedná o druhé vážně zranění chebského hráče v letošní podzimní části. Oběma hráčům přejeme za celý oddíl brzký návrat na hřiště.

Výsledkový servis.

Jak hráli o víkendu kategorie FK Hvězda Cheb? Rezerva mužů nestačila v okresním derby na kohouty z Františkových Lázních. Dorost remizoval v utkání s FC Cheb 1:1 a z žákovských kategoriích bodovala pouze U15, která si připsala první vítězství v letošním ročníku české divize starších žáků.

Hvězda bude darovat krev společně s partnerem klubu firmou DHL.

Máme zde další společné darování krve v chebské nemocnici. Termín odběrů je naplánován na 18.-19.9.2023! Přidat se mohou také fanoušci našeho klubu a v případě zájmu kontaktovat našeho klubového sekretáře (tel.: 734 516 511). Zaměstnanci firmy DHL se mohou hlásit svému vedoucímu, na personálním oddělení, nebo napsat na e-mail: veronika.randlova@dhl.com.

Permanentka v prodeji na prvním domácím zápase.

V sobotu odehraje Hvězda první domácí utkání na přírodní trávě ve Františkových Lázních proti mužstvu Ostrova od 16:00. V podzimní části odehrajeme pět zápasů na přírodním hřišti ve Františkových Lázních a poslední dvě podzimní kola na UMT v areálu Lokomotiva. Vstupné na jednotlivé duely bude tradičních 50 korun a permanentní vstupenku můžete zakoupit za 250 korun na pokladně před zápasem FK Hvězda Cheb - FK Ostrov, nebo v průběhu týdne po individuální domluvě s klubovým sekretářem (tel.: 734 516 511)

Kapitánem Hvězdy bude Jakub Netrval.

V letním přestupovém období opustil chebskou Hvězdu kapitán Jiří Hucl, který přestoupil do německého týmu TV Selb-Plössberg.Staronovým kapitánem týmu bude zkušený obránce s 169 starty za Hvězdu Jakub Netrval. Hodně štěstí.

Ve druhém utkání přípravy porážka s Viktorií M.Lázně.

Dnes odehrála Hvězda Cheb druhé utkání v letní přípravě a Viktorii Marianské Lázně podlehla 0:5. FK Hvězda Cheb - FC Viktoria Mariánské Lázně 0:5 (0:2)

Ve středu proti Viktorii M.Lázně ve Františkových Lázních!

Ve středu čeká na naše hráče druhé přípravné utkání v rámci letní přípravy. Od 18:00 vyzve Hvězda na hřišti ve Františkových Lázních účastníka divizní skupiny “A” FC Viktorii Mariánské Lázně.

Hvězda nově také na Twitteru.

Dění z našeho klubu FK Hvězda Cheb můžete sledovat nyní i na sociální síti Twitter, kde nás najdete pod @hvezdacheb
Zobrazeno 1–15 z celkem 25

U9 | VELIKONOČNÍ MINICUP NA HVĚZDĚ.

První den velikonočních prázdnin patřil na Hvězdě mladším přípravkám. Připravili jsme turnaj pro čtyři mužstva, kluci si zahráli 2x...

PERMICE NA HVĚZDU V PRODEJI PŘED SOBOTNÍM ZÁPASEM.

Osm domácích zápasů, tři na Lokomotivě v Chebu, pět na přírodní trávě našeho partnerského klubu Kohouti Františkovy Lázně....

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY MLÁDEŽE.

Dorost prohrál na zimním turnaji mužů. Starší žáci vezou z Varnsdorfu šest bodů. Další kolo zimního turnaje "O pohár...