Aktuality

PRVNÍ UTKÁNÍ LETNÍ PŘÍPRAVY JE TADY.

Hvězda v úterý zahájila přípravu na sezónu 2024/2025 a o víkendu čeká na naše hráče první přípravné utkání. V sobotu od 10:30 se naši hráči představí v německém Poppenreuthu!

ZÍTŘEJŠÍ UTKÁNÍ ODLOŽENO!

Utkání mezi Hvězdou a SK Slaný, které se mělo odehrát zítra na přírodní trávě ve Františkových Lázních od 16:00 je zrušeno kvůli podmáčenému terénu. Děkujeme soupeři i divákům za pochopení. Utkání se odehraje v náhradním termínu 12.6.2024 od 18:30 ve Františkových Lázních.

Kořistka zraněn.

V sobotním zápase si bohužel Patrik Kořistka poranil koleno a do zbytku sezóny již nezasáhne. Páťo drž se a brzký návrat na hřiště.

UTKÁNÍ REZERVY SE ODEHRAJE NA PŘÍRODNÍ TRÁVĚ VE FRANTIŠKOVÝCH LÁZNÍCH.

V neděli od 17:00 přivítáme v domácím zápase Kohouty Františkovy Lázně. Jelikož jsou kohouti našim partnerským klubem a počasí již fotbalu tento víkend přeje odehraje naše rezerva zápas proti týmu FC Františkovy Lázně na přírodním hřišti u našeho partnerského klubu.

ZMĚNA HŘIŠTĚ: PROTI NERATOVICÍM JEŠTĚ NA UMT V CHEBU !!!

Utkání FK Hvězda Cheb - FK Neratovice-Byškovice se již mělo odehrát na přírodní trávě v areálu našeho partnerského klubu FC Františkovy Lázně. Vzhledem k předpovědi počasí a hrozbě poničení trávníku jsme se dohodli na sehrání utkání v areálu Lokomotiva v Chebu na umělém trávníku. Děkujeme všem divákům a soupeři za pochopení. Těšíme se na vás v sobotu v 16:00!

Dorost opět do čela tabulky.

Dorost chebské Hvězdy se dostal do čela tabulky, kde má jednobodový náskok před Sokolovem. Na hřišti KSNP Sedlec vyhrála Hvězda 3:1, dvě branky vstřelil Orvoš a jednu přidal Lekeš. O první místo si to rozdají svěřenci Radima Prokopce v sobotu 20.4.2024 od 12:00 proti Sokolovu. Přijďte naše kluky podpořit.

Pátou posilou Chebu je Tomáš Ptáček.

Před startem jarní části posiluje chebskou Hvězdu útočník Tomáš Ptáček, který se s Chebem zapojil do zimní přípravy a vstřelil čtyři branky. Tomáš přichází na půlroční hostování z Lomnice. Hodně štěstí.

Generálka Hvězdě nevyšla.

Závěr zimní přípravy chebské Hvězdě nevyšel a v generálce prohrála 1:4 s divizním Tachovem. V prvním kole se Hvězda představí na půdě Ostrova. Utkání je ne programu v sobotu 9.3.2024 od 14:30. FK Hvězda Cheb - FK Tachov 1:4 Branka: Steiner

Přípravné utkání zrušeno.

Přípravné utkání mezi Hvězdou a Sokolovem bylo ze strany soupeře zrušeno. O případném programu a zápase vás budeme informovat prostřednictvím našich sociálních sítí.

Změna soupeře.

Dnešní utkání s Osekem, se kvůli viróze soupeře ruší. Od 11:00 se tak odehraje modelové utkání mezi “A” a “B” týmem Hvězdy.

Klepáček asistentem trenéra.

Jakub Klepáček, který se zranil v podzimním zápase s Újezdem podstoupí 22. ledna operaci kolene a následně rozšíří pro jarní část řady realizačního týmu, kde bude působit jako asistent Pavla Velemana. Klepy je neodmyslitelně jeden z největších srdcařů v klubu a bude v kabině důležitým hecířem před záchranářskými boji!

Liška z Hvězdy povolán do reprezentace.

Matěj Liška, hráč FK Hvězda Cheb hrající za kategorii U15 byl povolán na reprezentační sraz do patnácti let. Česká fotbalová reprezentace odehraje dvě přípravná utkání proti Maďarsku. Uherský Brod bude hostit oba zápasy, které se odehrají 28.11. a 30.11.2023. Lišáku gratulujeme a přejeme hodně štěstí!

Poslední utkání od 14:00.

Na žádost soupeře SK Hřebeč, byl posunut čas výkopu sobotního utkání. Poslední mistrovský zápas v roce 2023 odehrajeme od 14:00!

Brankář Hvězdy Dalibor Mácha po operaci.

V pátek 20.10.2023 podstoupil operaci prasklého menisku v nemocnici v Berouně brankář Dalibor Mácha, který se zranil při zákroku v utkání s Meteorem Praha a pro zbytek podzimní části tak v brance chebského celku chybí. Po Klepáčkovi, který na operaci kolene stále čeká, se jedná o druhé vážně zranění chebského hráče v letošní podzimní části. Oběma hráčům přejeme za celý oddíl brzký návrat na hřiště.

Výsledkový servis.

Jak hráli o víkendu kategorie FK Hvězda Cheb? Rezerva mužů nestačila v okresním derby na kohouty z Františkových Lázních. Dorost remizoval v utkání s FC Cheb 1:1 a z žákovských kategoriích bodovala pouze U15, která si připsala první vítězství v letošním ročníku české divize starších žáků.
Zobrazeno 1–15 z celkem 31

S HORNÍ BŘÍZOU PORÁŽKA O BRANKU.

K druhému přípravnému utkání zajížděl Cheb do Plzeňského kraje, kde jsme vyzvali účastníka krajského přeboru SK Horní Bříza....

NA ÚVOD PŘÍPRAVY GÓLOVÁ PŘESTŘELKA.

První přípravné utkání jsme odehráli proti německému Poppenreuthu, který příští víkend odehraje své první mistrovské utkání...

HVĚZDA U15 NA MČR VE FUTSALU STŘÍBRNÁ.

Kategorie U15 zakončila žákovský věk skvělým úspěchem. Na domácím MČR ve futsalu starších žáků získala Hvězda stříbrné medaile....