Aktuality

Hvězda bude darovat krev společně s partnerem klubu firmou DHL.

Máme zde další společné darování krve v chebské nemocnici. Termín odběrů je naplánován na 18.-19.9.2023! Přidat se mohou také fanoušci našeho klubu a v případě zájmu kontaktovat našeho klubového sekretáře (tel.: 734 516 511). Zaměstnanci firmy DHL se mohou hlásit svému vedoucímu, na personálním oddělení, nebo napsat na e-mail: veronika.randlova@dhl.com.

Permanentka v prodeji na prvním domácím zápase.

V sobotu odehraje Hvězda první domácí utkání na přírodní trávě ve Františkových Lázních proti mužstvu Ostrova od 16:00. V podzimní části odehrajeme pět zápasů na přírodním hřišti ve Františkových Lázních a poslední dvě podzimní kola na UMT v areálu Lokomotiva. Vstupné na jednotlivé duely bude tradičních 50 korun a permanentní vstupenku můžete zakoupit za 250 korun na pokladně před zápasem FK Hvězda Cheb - FK Ostrov, nebo v průběhu týdne po individuální domluvě s klubovým sekretářem (tel.: 734 516 511)

Kapitánem Hvězdy bude Jakub Netrval.

V letním přestupovém období opustil chebskou Hvězdu kapitán Jiří Hucl, který přestoupil do německého týmu TV Selb-Plössberg.Staronovým kapitánem týmu bude zkušený obránce s 169 starty za Hvězdu Jakub Netrval. Hodně štěstí.

Ve druhém utkání přípravy porážka s Viktorií M.Lázně.

Dnes odehrála Hvězda Cheb druhé utkání v letní přípravě a Viktorii Marianské Lázně podlehla 0:5. FK Hvězda Cheb - FC Viktoria Mariánské Lázně 0:5 (0:2)

Ve středu proti Viktorii M.Lázně ve Františkových Lázních!

Ve středu čeká na naše hráče druhé přípravné utkání v rámci letní přípravy. Od 18:00 vyzve Hvězda na hřišti ve Františkových Lázních účastníka divizní skupiny “A” FC Viktorii Mariánské Lázně.

Hvězda nově také na Twitteru.

Dění z našeho klubu FK Hvězda Cheb můžete sledovat nyní i na sociální síti Twitter, kde nás najdete pod @hvezdacheb

Hucl s Kombercem do Německa.

Lukáš Komberec přišel do Chebu v sezóně 2018/2019 a ve dvaceti zápasech nastřílel 34 branek, dopomohl k postupu do divize a stal se tak v této sezóně nejlepším střelcem krajského přeboru. Následně strávil ve Hvězdě čtyři divizní sezóny a dohromady nastřádal 94 utkání a vstřelit 54 branek. Od nové sezóny bude hájit barvy německého SV Poppenreuth, kde již před příchodem do našeho klubu působil. Do německé Kreisligy míří kapitán Hvězdy Jiří Hucl, který přišel do Hvězdy při postupu do republikové soutěže v sezóně 2019/2020. Za chebský celek odehrál 66 utkání a vstřelil v nich šest branek. V letním přestupovém období odchází do německého TV Selb-Plößberg.

Vlk míří ke Kohoutům.

7 let! Lukáš Vlk odchází z chebské Hvězdy a pro nadcházející sezónu posílí náš partnerský klub FC Františkovy Lázně. “Vlčák” přišel do Hvězdy v sezóně 2016/2017 a dopomohl k postupu do divize. Celkem odehrál za “A” tým 86 utkání, ve kterých vstřelil jednu branku. Dalších 61 zápasů a 25 branek si připsal za rezervu.

Trojice hráčů Hvězdy míří do Sokolova.

Ofenzivní hráči Jakub Anděl a Dominik Kubinec se rozhodli po sezóně 2022/2023 přestoupit do divizního týmu Baníku Sokolov. Anděl odehrál za Cheb v posledních čtyřech divizních sezónách 73 utkání a vstřelil 13 branek. Kubinec se vrátil do Hvězdy v zimní přestávce v sezóně 2021/2022 a dopomohl k záchraně v divizní soutěži. V minulé sezóně 2022/2023 vstřelil třináct branek a stal se tak nejlepším střelcem mužstva. Do Sokolova odchází také obránce Václav Kraus, který byl v našem klubu jednu sezónu a dle dohody s týmem FK Skalná do konce soutěžního ročníku 2022/2023. Rovněž on se rozhodl přijmou nabídku Baníku Sokolov. Díky a ať se daří v novém působišti.

Divizi začne Hvězda v Chomutově.

Fortuna divize “B” byla rozlosována. Soutěž začneme na půdě Chomutova. V prvním domácím zápase vyzveme v krajském derby nováčka v soutěži mužstvo FK Ostrov. O přesných termínech jednotlivých zápasů vás budeme informovat.

Hvězda zůstává v divizi.

I v nadcházející sezóně 2023/2024 zůstává “A” tým mužů FK Hvězda Cheb v republikové soutěži. Letní přípravu zahájíme 11. července 2023.

Zápas dorostu zrušen.

Dopolední utkání dorostu FK Hvězda Cheb - SK Toužim/Chyše je zrušeno, z důvodu nedostatečného počtu hráčů hostujícího celku. O poločasové přestávce utkání FK Hvězda Cheb "B" - FC Františkovy Lázně tak dojde k předání poháru dorostencům pro vítěze krajského přeboru dorostu. Přijďte společně s hráči dorostu oslavit titul přeborníků za sezónu 2022/2023.

Petar Aleksič zpět ve Hvězdě.

Do FK Hvězda Cheb se od nové sezóny 2023/2024 vrací trenér Petar Aleksić, který povede jako hlavní trenér starší přípravku a také znovu obnovený oddíl sportovek.

Výsledky ligových žáků.

V ŽÁKOVSKÉ LIZE BODOVALA U12 NA HŘIŠTI CHOMUTOVA! O víkendu vyrazily do Chomutova žákovské kategorie. U12 přivezla vítězství 12:3 a U13 prohrála 0:2.

Za měsíc vyráží Hvězda na soustředění do Srbska!

Přesně za měsíc v sobotu 24.6.2023 vyrazí mládežníci Hvězdy na herní soustředění do Srbska, kde poměří naše kategorie U13, U11 a U10 síly s týmy FK Pcelinjo Loznica, FK Loznica a FK Respect Loznica.  Ve středu 28. června se pak vydá chebská výprava do Bělehradu, kde navštívíme stadiony Partizanu Bělehrad a Crvene Zvezdy, se kterou jednáme o čtvrtém přátelském utkání v rámci tohoto soustředění. Součástí soustředění bude také poznání místní kultůry a navštívení několika srbských památek. Nebudou chybět ani dopolední tréninky, různé kvízy a zábavné hry, kde otužíme kolektiv. ????????
Zobrazeno 1–15 z celkem 16

DO CHEBU SE ZE SOKOLOVA VRACÍ MATĚJ KRACLÍK.

Matěj Kraclík odehrál za náš “A” tým devět zápasů již v divizní sezóně 2019/20. Následně přestoupil do Sokolova, kde v minulé...

MLÁDEŽNICKÝ REALIZAČNÍ TÝM POSILUJE ROMAN BALCHOS, KTERÝ SE BUDE STARAT O BRANKÁŘSKÉ TRÉNINKY!

Realizační tým žákovských týmů FK Hvězda Cheb, které hrajou republikové soutěže posílil nový člen. Roman Balchos je bývalý...

TŘI BODY VYSTŘELIL HROTEK.

Druhé domácí utkání, druhé vítězství, a druhá vychytaná nula Dalibora Máchy. Utkání s Nespeky rozhodl ve druhém poločase Josef...