SEZONA 2023/24 UKONČENA.

U19 | DOROST HVĚZDY OBSADIL DRUHÉ MÍSTO V KRAJSKÉM PŘEBORU.

VÍTĚZEM FOOTBALL STREET CUPU SE STAL SOKOLOV.

Fr.Lázně, so 16. 9. 2023, 7. kolo

FK Hvězda Cheb

SK Český Brod

0 3
so 23. 9. 2023, 8. kolo

FK Neratovice - Byškovice

FK Hvězda Cheb

2 0
Fr.Lázně, so 30. 9. 2023, 9. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Olympie Březová

0 1
ne 8. 10. 2023, 10. kolo

FK Meteor Praha VIII

FK Hvězda Cheb

4 0
UMT Hvězda Cheb, so 14. 10. 2023, 11. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Admira Praha B

0 1
ne 22. 10. 2023, 12. kolo

FK SEKO Louny

FK Hvězda Cheb

0 1
UMT Hvězda Cheb, so 28. 10. 2023, 13. kolo

FK Hvězda Cheb

SK Kladno

0 6
so 4. 11. 2023, 14. kolo

SK Slaný

FK Hvězda Cheb

3 1
UMT Hvězda Cheb, so 11. 11. 2023, 15. kolo

FK Hvězda Cheb

TJ SK Hřebeč

1 2
so 27. 1. 2024, příprava

FK Hvězda Cheb

SV Mitterteich

1 4
UMT Hvězda Cheb, čt 8. 2. 2024, příprava

FK Hvězda Cheb

SV Poppenreuth

4 1
so 10. 2. 2024, příprava

FK Hvězda Cheb

SG Marktredwitz

8 2
UMT Hvězda Cheb, čt 15. 2. 2024, příprava

FK Hvězda Cheb

TSV Thiersheim

3 1
UMT Hvězda Cheb, so 17. 2. 2024, příprava

FK Hvězda Cheb

Viktoria Mariánské Lázně

1 3
so 2. 3. 2024, příprava

FK Hvězda Cheb

FK Tachov

1 4
so 9. 3. 2024, 16. kolo

FK Ostrov

FK Hvězda Cheb

4 0
UMT Hvězda Cheb, so 16. 3. 2024, 17. kolo

FK Hvězda Cheb

SK Štětí

0 0
UMT Hvězda Cheb, so 23. 3. 2024, 18. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Brandýs n. L.

1 1
so 30. 3. 2024, 19. kolo

TJ Sokol Nespeky

FK Hvězda Cheb

2 1
UMT Hvězda Cheb, so 6. 4. 2024, 20. kolo

FK Hvězda Cheb

SK Újezd Praha 4

0 3
so 13. 4. 2024, 21. kolo

SK Český Brod

FK Hvězda Cheb

4 1
UMT Hvězda Cheb, so 20. 4. 2024, 22. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Neratovice - Byškovice

1 4
so 27. 4. 2024, 23. kolo

FK Olympie Březová

FK Hvězda Cheb

4 0
Františkovy Lázně, so 4. 5. 2024, 24. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Meteor Praha VIII

0 2
ne 12. 5. 2024, 25. kolo

FK Admira Praha B

FK Hvězda Cheb

3 1
Františkovy Lázně, so 18. 5. 2024, 26. kolo

FK Hvězda Cheb

FK SEKO Louny

3 0
pá 24. 5. 2024, 27. kolo

SK Kladno

FK Hvězda Cheb

5 0
so 8. 6. 2024, 29. kolo

TJ SK Hřebeč

FK Hvězda Cheb

1 0
Františkovy Lázně, st 12. 6. 2024, 28. kolo

FK Hvězda Cheb

SK Slaný

1 2
Františkovy Lázně, so 15. 6. 2024, 30. kolo

FK Hvězda Cheb

FC Chomutov

0 1
ne 20. 8. 2023, 2. kolo

FK Hvězda Cheb B

SK Dolní Rychnov

5 1
ne 27. 8. 2023, 3. kolo

FK Hvězda Cheb B

Jiskra Aš/ Hazlov

0 2
so 2. 9. 2023, 4. kolo

Baník Pila

FK Hvězda Cheb B

6 2
UMT Hvězda Cheb, ne 10. 9. 2023, 5. kolo

FK Hvězda Cheb B

FK Baník Sokolov B

0 5
so 16. 9. 2023, 6. kolo

FK Nejdek

FK Hvězda Cheb B

10 0
ne 24. 9. 2023, 7. kolo

FK Hvězda Cheb B

FK Olympie Březová B

5 1
so 30. 9. 2023, 8. kolo

FC Františkovy Lázně

FK Hvězda Cheb B

7 2
UMT Hvězda Cheb, ne 8. 10. 2023, 9. kolo

FK Hvězda Cheb B

FC Cheb

2 1
ne 15. 10. 2023, 10. kolo

FK Loket

FK Hvězda Cheb B

2 1
UMT Hvězda Cheb, ne 22. 10. 2023, 11. kolo

FK Hvězda Cheb B

TJ Sokol Žlutice

2 2
so 28. 10. 2023, 12. kolo

TJ Baník Svatava

FK Hvězda Cheb B

5 1
ne 5. 11. 2023, 13. kolo

FK Hvězda Cheb B

SK Kraslice

2 0
UMT FC Cheb, so 10. 2. 2024, 1. kolo

TJ Sokol Lipová

FK Hvězda Cheb B

7 2
UMT FC Cheb, so 17. 2. 2024, 2. kolo

FK Hvězda Cheb B

FC Cheb

2 10
UMT FC Cheb, ne 25. 2. 2024, 3. kolo

Dolní Žandov/Lázně Kynžvart

FK Hvězda Cheb B

5 2
UMT FC Cheb, so 2. 3. 2024, 4. kolo

TJ Sokol Citice

FK Hvězda Cheb B

5 2
UMT FC Cheb, so 9. 3. 2024, 5. kolo

FK Hvězda Cheb B

TJ Baník Habartov

3 2
so 23. 3. 2024, 14. kolo

Jiskra Aš/ Hazlov

FK Hvězda Cheb B

0 10
UMT Hvězda Cheb, ne 31. 3. 2024, 15. kolo

FK Hvězda Cheb B

Baník Pila

4 1
ne 7. 4. 2024, 16. kolo

FK Baník Sokolov B

FK Hvězda Cheb B

3 1
so 13. 4. 2024, 17. kolo

FK Hvězda Cheb B

FK Nejdek

1 3
Františkovy Lázně, ne 28. 4. 2024, 19. kolo

FK Hvězda Cheb B

FC Františkovy Lázně

4 4
pá 3. 5. 2024, 20. kolo

FC Cheb

FK Hvězda Cheb B

2 2
st 8. 5. 2024, 18. kolo

FK Olympie Březová B

FK Hvězda Cheb B

4 4
UMT Hvězda Cheb, so 11. 5. 2024, 21. kolo

FK Hvězda Cheb B

FK Loket

3 3
so 18. 5. 2024, 22. kolo

TJ Sokol Žlutice

FK Hvězda Cheb B

3 0
UMT Hvězda Cheb, ne 26. 5. 2024, 23. kolo

FK Hvězda Cheb B

TJ Baník Svatava

7 1
ne 2. 6. 2024, 24. kolo

SK Kraslice

FK Hvězda Cheb B

2 0
Skalná, ne 9. 6. 2024, 25. kolo

FK Hvězda Cheb B

FK Skalná

2 4
so 15. 6. 2024, 26. kolo

SK Dolní Rychnov

FK Hvězda Cheb B

3 0
UMT Hvězda Cheb, so 20. 5. 2023, 18. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Baník Sokolov B

1 1
Dolní Rychnov, ne 28. 5. 2023, 19. kolo

SK Dolní Rychnov/Březová

FK Hvězda Cheb

1 1
ne 4. 6. 2023, 20. kolo

Viktoria Mariánské Lázně

FK Hvězda Cheb

0 1
UMT Hvězda Cheb, so 10. 6. 2023, 21. kolo

FK Hvězda Cheb

FC Cheb

2 0
so 17. 6. 2023, 12. kolo

FK Hvězda Cheb

SK Toužim/Chyše

3 0
so 29. 7. 2023, příprava

TJ Sokol Lipová

FK Hvězda Cheb

5 3
ne 6. 8. 2023, příprava

FC Františkovy Lázně

FK Hvězda Cheb

0 2
so 26. 8. 2023, 1. kolo

Sokol Teplá

FK Hvězda Cheb

2 6
UMT Hvězda Cheb, st 30. 8. 2023, 2. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Tatran Kadaň

2 0
UMT Hvězda Cheb, ne 3. 9. 2023, 3. kolo

FK Hvězda Cheb

Spartak Horní Slavkov

5 0
UMT Hvězda Cheb, so 9. 9. 2023, 4. kolo

FK Hvězda Cheb

KSNP Sedlec

1 2
pá 15. 9. 2023, 5. kolo

FK Baník Sokolov B

FK Hvězda Cheb

2 5
UMT Hvězda Cheb, so 23. 9. 2023, 6. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Ostrov

7 4
ne 1. 10. 2023, 7. kolo

FC Cheb/Skalná

FK Hvězda Cheb

1 1
UMT Hvězda Cheb, so 7. 10. 2023, 8. kolo

FK Hvězda Cheb

Viktoria Mariánské Lázně

3 5
so 14. 10. 2023, 9. kolo

SK Toužim/Chyše

FK Hvězda Cheb

3 4
ne 22. 10. 2023, 10. kolo

FK Tatran Kadaň

FK Hvězda Cheb

1 6
ne 29. 10. 2023, 11. kolo

FK Hvězda Cheb

Sokol Teplá

9 1
so 6. 4. 2024, 12. kolo

Spartak Horní Slavkov

FK Hvězda Cheb

1 2
ne 14. 4. 2024, 13. kolo

KSNP Sedlec

FK Hvězda Cheb

1 3
so 20. 4. 2024, 14. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Baník Sokolov B

2 1
so 27. 4. 2024, 15. kolo

FK Ostrov

FK Hvězda Cheb

4 2
ne 5. 5. 2024, 16. kolo

FK Hvězda Cheb

FC Cheb/Skalná

1 2
st 8. 5. 2024, 17. kolo

FK Hvězda Cheb

SK Toužim/Chyše

3 0
ne 12. 5. 2024, 18. kolo

Viktoria Mariánské Lázně

FK Hvězda Cheb

7 1
ne 19. 5. 2024, 19. kolo

Viktoria Mariánské Lázně

FK Hvězda Cheb

2 2
UMT Hvězda Cheb, so 8. 6. 2024, 21. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Baník Sokolov B

0 6
pá 14. 6. 2024, 20. kolo

KSNP Sedlec

FK Hvězda Cheb

1 4
ne 16. 6. 2024, 22. kolo

FC Cheb/Skalná

FK Hvězda Cheb

1 3
UMT Drahovice, so 16. 9. 2023, 5. kolo

FC Slavia Karlovy Vary

FK Hvězda Cheb

15 1
UMT Hvězda Cheb, so 23. 9. 2023, 6. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Arsenal Česká Lípa

2 4
čt 28. 9. 2023, 7. kolo

SK Roudnice nad Labem

FK Hvězda Cheb

8 1
ne 1. 10. 2023, 8. kolo

FK Dukla Jižní Město

FK Hvězda Cheb

1 7
UMT Hvězda Cheb, so 7. 10. 2023, 9. kolo

FK Hvězda Cheb

FŠ Litvínov

4 0
so 14. 10. 2023, 10. kolo

SK Vyžlovka

FK Hvězda Cheb

2 1
UMT Hvězda Cheb, so 21. 10. 2023, 11. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Baník Sokolov

0 8
ne 29. 10. 2023, 12. kolo

SK Střešovice 1911

FK Hvězda Cheb

8 1
ne 5. 11. 2023, 13. kolo

FK Baník Most-Souš

FK Hvězda Cheb

11 0
ne 12. 11. 2023, 14. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Junior Děčín

10 1
ne 3. 3. 2024, 15. kolo

FK Varnsdorf

FK Hvězda Cheb

0 6
ne 10. 3. 2024, 16. kolo

FK Hvězda Cheb

SK Aritma Praha

4 2
UMT Hvězda Cheb, ne 17. 3. 2024, 17. kolo

FK Hvězda Cheb

Viktoria Žižkov

1 10
so 23. 3. 2024, 18. kolo

FK Dukla Praha

FK Hvězda Cheb

24 0
UMT Hvězda Cheb, ne 31. 3. 2024, 19. kolo

FK Hvězda Cheb

SK Roudnice nad Labem

2 11
so 6. 4. 2024, 20. kolo

FK Neratovice - Byškovice

FK Hvězda Cheb

13 0
UMT Hvězda Cheb, ne 14. 4. 2024, 21. kolo

FK Hvězda Cheb

Junior Chomutov

5 1
ne 21. 4. 2024, 22. kolo

ABC Braník

FK Hvězda Cheb

9 2
UMT Hvězda Cheb, so 27. 4. 2024, 23. kolo

FK Hvězda Cheb

FC Slavia Karlovy Vary

0 10
UMT Hvězda Cheb, st 1. 5. 2024, 24. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Neratovice - Byškovice

4 3
ne 5. 5. 2024, 25. kolo

FK Arsenal Česká Lípa

FK Hvězda Cheb

5 0
st 8. 5. 2024, 26. kolo

FK Junior Děčín

FK Hvězda Cheb

4 5
UMT Hvězda Cheb, so 11. 5. 2024, 27. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Dukla Jižní Město

3 3
so 18. 5. 2024, 28. kolo

FŠ Litvínov

FK Hvězda Cheb

2 1
UMT Hvězda Cheb, so 25. 5. 2024, 29. kolo

FK Hvězda Cheb

SK Vyžlovka

4 0
UMT Hvězda Cheb, st 29. 5. 2024, 30. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Varnsdorf

4 4
ne 2. 6. 2024, 31. kolo

FK Baník Sokolov

FK Hvězda Cheb

2 1
st 5. 6. 2024, 32. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Baník Most-Souš

2 3
so 8. 6. 2024, 33. kolo

FK Hvězda Cheb

SK Střešovice 1911

3 1
st 12. 6. 2024, 34. kolo

SK Aritma Praha

FK Hvězda Cheb

5 2
UMT Drahovice, so 16. 9. 2023, 5. kolo

FC Slavia Karlovy Vary

FK Hvězda Cheb

2 3
UMT Hvězda Cheb, so 23. 9. 2023, 6. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Arsenal Česká Lípa

5 1
čt 28. 9. 2023, 7. kolo

SK Roudnice nad Labem

FK Hvězda Cheb

6 2
ne 1. 10. 2023, 8. kolo

FK Dukla Jižní Město

FK Hvězda Cheb

2 1
UMT Hvězda Cheb, so 7. 10. 2023, 9. kolo

FK Hvězda Cheb

FŠ Litvínov

5 4
so 14. 10. 2023, 10. kolo

SK Vyžlovka

FK Hvězda Cheb

3 1
UMT Hvězda Cheb, so 21. 10. 2023, 11. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Baník Sokolov

4 3
ne 29. 10. 2023, 12. kolo

SK Střešovice 1911

FK Hvězda Cheb

8 0
ne 5. 11. 2023, 13. kolo

FK Baník Most-Souš

FK Hvězda Cheb

11 0
ne 12. 11. 2023, 14. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Junior Děčín

4 0
ne 3. 3. 2024, 15. kolo

FK Varnsdorf

FK Hvězda Cheb

1 5
ne 10. 3. 2024, 16. kolo

FK Hvězda Cheb

SK Aritma Praha

4 2
UMT Hvězda Cheb, ne 17. 3. 2024, 17. kolo

FK Hvězda Cheb

Viktoria Žižkov

1 7
so 23. 3. 2024, 18. kolo

FK Dukla Praha

FK Hvězda Cheb

12 1
UMT Hvězda Cheb, ne 31. 3. 2024, 19. kolo

FK Hvězda Cheb

SK Roudnice nad Labem

2 3
so 6. 4. 2024, 20. kolo

FK Neratovice - Byškovice

FK Hvězda Cheb

7 0
UMT Hvězda Cheb, ne 14. 4. 2024, 21. kolo

FK Hvězda Cheb

Junior Chomutov

0 7
ne 21. 4. 2024, 22. kolo

ABC Braník

FK Hvězda Cheb

17 1
UMT Hvězda Cheb, so 27. 4. 2024, 23. kolo

FK Hvězda Cheb

FC Slavia Karlovy Vary

0 0
UMT Hvězda Cheb, st 1. 5. 2024, 24. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Neratovice - Byškovice

3 4
ne 5. 5. 2024, 25. kolo

FK Arsenal Česká Lípa

FK Hvězda Cheb

2 0
st 8. 5. 2024, 26. kolo

FK Junior Děčín

FK Hvězda Cheb

2 0
UMT Hvězda Cheb, so 11. 5. 2024, 27. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Dukla Jižní Město

2 6
so 18. 5. 2024, 28. kolo

FŠ Litvínov

FK Hvězda Cheb

1 1
UMT Hvězda Cheb, so 25. 5. 2024, 29. kolo

FK Hvězda Cheb

SK Vyžlovka

3 2
UMT Hvězda Cheb, st 29. 5. 2024, 30. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Varnsdorf

13 0
ne 2. 6. 2024, 31. kolo

FK Baník Sokolov

FK Hvězda Cheb

3 3
st 5. 6. 2024, 32. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Baník Most-Souš

0 5
UMT Hvězda Cheb, so 8. 6. 2024, 33. kolo

FK Hvězda Cheb

SK Střešovice 1911

1 2
st 12. 6. 2024, 34. kolo

SK Aritma Praha

FK Hvězda Cheb

1 0
ne 28. 5. 2023, 12. kolo

Junior Chomutov

FK Hvězda Cheb

2 0
UMT Hvězda Cheb, st 30. 8. 2023, 1. kolo

FK Hvězda Cheb

SK Roudnice nad Labem

7 2
UMT Hvězda Cheb, so 2. 9. 2023, 2. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Varnsdorf

7 1
ne 10. 9. 2023, 3. kolo

FŠ Litvínov

FK Hvězda Cheb

3 2
Koloděje, st 13. 9. 2023, 4. kolo

Viktoria Žižkov

FK Hvězda Cheb

7 5
UMT Hvězda Cheb, ne 17. 9. 2023, 5. kolo

FK Hvězda Cheb

FC Slavia Karlovy Vary

7 6
UMT Hvězda Cheb, ne 24. 9. 2023, 6. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Baník Sokolov

0 3
UMT Hvězda Cheb, st 27. 9. 2023, 7. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Baník Most-Souš

3 6
UMT Hvězda Cheb, ne 8. 10. 2023, 8. kolo

FK Hvězda Cheb

SK Aritma Praha

4 1
ne 15. 10. 2023, 9. kolo

FK Junior Děčín

FK Hvězda Cheb

0 7
UMT Hvězda Cheb, ne 22. 10. 2023, 10. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Dukla Praha

3 8
so 28. 10. 2023, 11. kolo

FK Arsenal Česká Lípa

FK Hvězda Cheb

1 3
so 4. 11. 2023, 12. kolo

FK Hvězda Cheb

SK Střešovice 1911

0 5
so 11. 11. 2023, 13. kolo

FK Neratovice - Byškovice

FK Hvězda Cheb

31 0
so 9. 3. 2024, 14. kolo

FK Hvězda Cheb

Viktoria Žižkov

1 11
so 16. 3. 2024, 15. kolo

FK Baník Most-Souš

FK Hvězda Cheb

12 7
UMT Hvězda Cheb, ne 24. 3. 2024, 16. kolo

FK Hvězda Cheb

Junior Chomutov

13 5
so 30. 3. 2024, 17. kolo

FK Varnsdorf

FK Hvězda Cheb

1 14
UMT Hvězda Cheb, ne 7. 4. 2024, 18. kolo

FK Hvězda Cheb

FŠ Litvínov

6 3
so 13. 4. 2024, 19. kolo

FC Slavia Karlovy Vary

FK Hvězda Cheb

9 2
ne 28. 4. 2024, 21. kolo

FK Dukla Praha

FK Hvězda Cheb

5 5
st 1. 5. 2024, 22. kolo

Junior Chomutov

FK Hvězda Cheb

4 6
so 4. 5. 2024, 23. kolo

SK Aritma Praha

FK Hvězda Cheb

1 0
čt 9. 5. 2024, 20. kolo

FK Baník Sokolov

FK Hvězda Cheb

8 1
UMT Hvězda Cheb, ne 12. 5. 2024, 24. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Junior Děčín

15 1
UMT Hvězda Cheb, ne 26. 5. 2024, 25. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Arsenal Česká Lípa

4 2
so 1. 6. 2024, 26. kolo

SK Střešovice 1911

FK Hvězda Cheb

4 1
UMT Hvězda Cheb, ne 9. 6. 2024, 27. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Neratovice - Byškovice

1 14
so 15. 6. 2024, 28. kolo

SK Roudnice nad Labem

FK Hvězda Cheb

4 12
UMT Hvězda Cheb, st 30. 8. 2023, 1. kolo

FK Hvězda Cheb

SK Roudnice nad Labem

0 18
UMT Hvězda Cheb, so 2. 9. 2023, 2. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Varnsdorf

0 8
ne 10. 9. 2023, 3. kolo

FŠ Litvínov

FK Hvězda Cheb

2 9
Koloděje, st 13. 9. 2023, 4. kolo

Viktoria Žižkov

FK Hvězda Cheb

10 1
UMT Hvězda Cheb, ne 17. 9. 2023, 5. kolo

FK Hvězda Cheb

FC Slavia Karlovy Vary

1 16
UMT Hvězda Cheb, ne 24. 9. 2023, 6. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Baník Sokolov

2 21
UMT Hvězda Cheb, st 27. 9. 2023, 7. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Baník Most-Souš

2 7
UMT Hvězda Cheb, ne 8. 10. 2023, 8. kolo

FK Hvězda Cheb

SK Aritma Praha

0 17
so 14. 10. 2023, 9. kolo

FK Junior Děčín

FK Hvězda Cheb

14 2
ne 22. 10. 2023, 10. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Dukla Praha

3 24
so 28. 10. 2023, 11. kolo

FK Arsenal Česká Lípa

FK Hvězda Cheb

11 0
so 4. 11. 2023, 12. kolo

FK Hvězda Cheb

SK Střešovice 1911

2 16
so 11. 11. 2023, 13. kolo

FK Neratovice - Byškovice

FK Hvězda Cheb

17 0
so 9. 3. 2024, 14. kolo

FK Hvězda Cheb

Viktoria Žižkov

2 18
so 16. 3. 2024, 15. kolo

FK Baník Most-Souš

FK Hvězda Cheb

6 2
UMT Hvězda Cheb, ne 24. 3. 2024, 16. kolo

FK Hvězda Cheb

Junior Chomutov

3 3
so 30. 3. 2024, 17. kolo

FK Varnsdorf

FK Hvězda Cheb

5 3
UMT Hvězda Cheb, ne 7. 4. 2024, 18. kolo

FK Hvězda Cheb

FŠ Litvínov

10 2
so 13. 4. 2024, 19. kolo

FC Slavia Karlovy Vary

FK Hvězda Cheb

7 1
ne 28. 4. 2024, 21. kolo

FK Dukla Praha

FK Hvězda Cheb

7 0
st 1. 5. 2024, 22. kolo

Junior Chomutov

FK Hvězda Cheb

2 3
so 4. 5. 2024, 23. kolo

SK Aritma Praha

FK Hvězda Cheb

8 0
čt 9. 5. 2024, 20. kolo

FK Baník Sokolov

FK Hvězda Cheb

12 0
UMT Hvězda Cheb, ne 12. 5. 2024, 24. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Junior Děčín

1 10
UMT Hvězda Cheb, ne 26. 5. 2024, 25. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Arsenal Česká Lípa

4 6
so 1. 6. 2024, 26. kolo

SK Střešovice 1911

FK Hvězda Cheb

16 0
ne 9. 6. 2024, 27. kolo

FK Hvězda Cheb

FK Neratovice - Byškovice

2 17
so 15. 6. 2024, 28. kolo

SK Roudnice nad Labem

FK Hvězda Cheb

13 0

DÍKY KAPITÁNE !

Sobotní utkání s Chomutovem bude na nějakou tu chvíli poslední pro našeho kapitána Jakuba Netrvala. Nety strávil v Chebu 10 sezón , ve kterých odehrál 193 utkání a následující sezónu bude hostovat v mužstvu TJ Jiskra Plesná!

ŠKOLKA CUP 2024.

FK Hvězda Cheb pořádá první ročník fotbalového turnaje Školka Cup 2024, který se koná ve spolupráci s Fotbalovou asociací České republiky v rámci měsíce náborů "Můj první gól".

MATĚJ LIŠKA BYL OCENĚN MEZI NEJLEPŠÍMI SPORTOVCI OKRESU CHEB.

Minulý pátek byl v kategorii jednotlivci - mládež oceněn Matěj Liška mezi nejlepšími sportovci okresu Cheb za reprezentační start a první branku v reprezentačím výběru U15. Vyhlašování zajišťuje sportovní unie Chebska. Na památku obdržel také podespaný dres od legendárního Antonína Panenky!

U7| ODSTARTOVALA JARNÍ ČÁST MINILIGY ELEVŮ.

V neděli dopoledne měla fotbalová školička Hvězdy Cheb na programu první jarní kolo miniligy KKFS U7, které hostil TJ Spartak Horní Slavkov - Fotbal. Již po několikáté jsme na turnaj vyrazili s dvěma týmy. Modrý tým byl tvořen hráči kategorie U6 a šedý hráči kategorie U7.

U9 | VELIKONOČNÍ MINICUP NA HVĚZDĚ.

První den velikonočních prázdnin patřil na Hvězdě mladším přípravkám. Připravili jsme turnaj pro čtyři mužstva, kluci si zahráli 2x 20 minut každý s každým a turnaj si náležitě užili. Minicupu se zúčastnila domácí Hvězda, náš partnerský klub Kohouti Františkovy Lázně, FK Skalná a FC Viktoria Mariánské Lázně.

Hvězda TV

Aktuality

ZÍTŘEJŠÍ UTKÁNÍ ODLOŽENO!

Utkání mezi Hvězdou a SK Slaný, které se mělo odehrát zítra na přírodní trávě ve Františkových Lázních od 16:00 je zrušeno kvůli podmáčenému terénu. Děkujeme soupeři i divákům za pochopení. Utkání se odehraje v náhradním termínu 12.6.2024 od 18:30 ve Františkových Lázních.

Kořistka zraněn.

V sobotním zápase si bohužel Patrik Kořistka poranil koleno a do zbytku sezóny již nezasáhne. Páťo drž se a brzký návrat na hřiště.

UTKÁNÍ REZERVY SE ODEHRAJE NA PŘÍRODNÍ TRÁVĚ VE FRANTIŠKOVÝCH LÁZNÍCH.

V neděli od 17:00 přivítáme v domácím zápase Kohouty Františkovy Lázně. Jelikož jsou kohouti našim partnerským klubem a počasí již fotbalu tento víkend přeje odehraje naše rezerva zápas proti týmu FC Františkovy Lázně na přírodním hřišti u našeho partnerského klubu.

ZMĚNA HŘIŠTĚ: PROTI NERATOVICÍM JEŠTĚ NA UMT V CHEBU !!!

Utkání FK Hvězda Cheb - FK Neratovice-Byškovice se již mělo odehrát na přírodní trávě v areálu našeho partnerského klubu FC Františkovy Lázně. Vzhledem k předpovědi počasí a hrozbě poničení trávníku jsme se dohodli na sehrání utkání v areálu Lokomotiva v Chebu na umělém trávníku. Děkujeme všem divákům a soupeři za pochopení. Těšíme se na vás v sobotu v 16:00!

Dorost opět do čela tabulky.

Dorost chebské Hvězdy se dostal do čela tabulky, kde má jednobodový náskok před Sokolovem. Na hřišti KSNP Sedlec vyhrála Hvězda 3:1, dvě branky vstřelil Orvoš a jednu přidal Lekeš. O první místo si to rozdají svěřenci Radima Prokopce v sobotu 20.4.2024 od 12:00 proti Sokolovu. Přijďte naše kluky podpořit.