Archiv

VÍTĚZSTVÍ NA HVĚZDA CUPU OBHÁJILA VIKTORIA PLZEŇ.

Čtvrtý ročník mládežnického turnaje Hvězda Cup je minulostí. Šampiónem turnaje se stala stejně jako v minulém roce FC Viktoria Plzeň. Nejlepším brankářem byl vyhlášen ostravský Max Renner, nejlepším hráčem Marek Šlajs z Plzně a střelcem David Holiš z Baníku Ostrava.

SKONČIL TŘETÍ ROČNÍK CHEBSKÉHO POHÁRU.

SLAVIA KARLOVY VARY - VÍTĚZ CHEBSKÉHO POHÁRU 2023.

Třetí roční mládežnického turnaje s názvem Chebský pohár je minulostí. Vítězem se stala Slavia Karlovy Vary. Domácí Hvězda brala bronz.

U7| V JIRKOVĚ BERE HVĚZDA “BRAMBOROVOU MEDAILI”

V sobotu 17.6. vyrazili naši nejmenší na turnaj do Jirkova, kde v konkurenci 15 týmů ze 3 krajů vybojovali skvělé 4. místo. Borci odjezdili celý turnaj ve vysokém tempu, za což zaslouží velké poděkování

VÍTĚZEM FOOTBALL STREET CUPU SE STALO MUŽSTVO FC SLAVIA KARLOVY VARY.

Dnes proběhl třetí ročník turnaje FOOTBALL STREET CUP - POD ČERNOU VĚŽÍ na Chebský hrad. Vítězem se stali fotbalisti z FC Slavia Karlovy Vary.

Rezerva Hvězdy vyhrála zimní turnaj

V posledním zápase zimního turnaje “O pohár místostarosty města Cheb” remizoval “B” tým se spojeným mužstvem Dolního Žandova a Lázní Kynžvart 2:2. O branky se postaral Lhotský a Pánik.

Zobrazeno 1–5 z celkem 5

HVĚZDA VYHRÁLA OBĚ FINAL FOUR A POSTUPUJE NA MČR VE FUTSALU.

Jak kategorie U13, tak kategorie U15 vyhrály dnešní final four a postupují na MČR ve futsalu. Kategorie U14 obsadila čtvrté místo.

PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ S VIKTORIÍ MARIÁNSKÉ LÁZNĚ.

Dva anglické týdny má Hvězda za sebou. Včera vyzvala v přípravném zápase Viktorii Mariánské Lázně, které v Chebu zvítězili 3:1. FK...

OBRÁNCE VÁCLAV KRAUS POSILUJE CHEBSKOU HVĚZDU.

Čtvrtou zimní posilou v přestupovém období se stává obránce Václav Kraus, který patřil v podzimní části k oporám Baníku Sokolov v...