Redakce | | A tým

ÚVODNÍ ZÁPAS DOHRÁVALA HVĚZDA V DESETI.

V úvodním zápase krajského přeboru se představila Hvězda na půdě Královského Poříčí. Do vedení 2:0 poslali Hvězdu dorostenci Kopecký a Sýkora. Druhý poločas jsme dohrávali v deseti mužích na hřišti, jelikož Bečvář viděl v 54. minutě červenou kartu. Domácí snížili z pokutového kopu, který proměnil Marek. Klid přidal v 71. minutě Hudeček, který zvýšil na 3:1. Domácím se podařilo v závěru utkání ještě snížit a červenou kartu uviděl také asistent trenéra Jakub Klepáček. Hvězda tak v prvním kole bere tři body.

TJ Baník Královské Poříčí - FK Hvězda Cheb 2:3 (0:2)
branky: 61. Marek (pk), 84. Blahút - 5. Kopecký, 31. Sýkora, 71. Hudeček
FK Hvězda Cheb: Mácha - Mojcher, Znak, Sýkora (59. Steiner), Hudeček, Kopecký (76. Veleman), Janda, Bauer, Dočekal (89. Maryška), Marek, Bečvář

PŘES LETNÍ PRÁZDNINY TRÉNOVAL S HVĚZDOU JOHNNY Z ELITE BALLERS ACADEMY.

Přes letní prázdniny se do tréninků s našim klubem FK Hvězda Cheb zapojil anglický mládežnický fotbalista Johnny Bacx z Elite Ballers...

VÍTĚZEM HVĚZDA CUPU 2024 SE STALA DUKLA PRAHA.

Celkem dvacet mužstev dnes bojovalo na pátém ročníku mládežnického turnaje Hvězda Cup, který ovládla pražská Dukla.

HVĚZDA CUP UŽ TUTO SOBOTU.

Rok se sešel s rokem a opět náš čeká již pátý ročník mládežnického turnaje Hvězda Cup, který je určen pro kategorii U11 a odehraje...