Redakce | | A tým

HVĚZDA ZPĚT NA UMĚLCE V CHEBU.

Utkání FK Hvězda Cheb - FK Admira Praha “B” se mělo původně odehrát na přírodní trávě v areálu našeho partnerského klubu FC Františkovy Lázně, kvůli osvětlení se však již odehraje na našem domácím hřišti v Chebu. FK Hvězda Cheb se vrací na umělou trávu do Chebu, kde tak odehraje zbývající tři domácí duely v podzimní části divize .Utkání o důležité body je na programu v sobotu 14.10.2023 v tradiční čas 16:00.

Tímto děkujeme také našemu partnerskému klubu Kohouti Františkovy Lázně a fanouškům Hvězdy za podporu. V krásném areálu ve Františkových Lázní jsme odehráli na přírodním trávníku prvních čtyři domácí zápasy v podzimní části Fortuna divize "B" a do lázeňského města vždy dorazila skvělá návštěva.

HVĚZDA VYHRÁLA OBĚ FINAL FOUR A POSTUPUJE NA MČR VE FUTSALU.

Jak kategorie U13, tak kategorie U15 vyhrály dnešní final four a postupují na MČR ve futsalu. Kategorie U14 obsadila čtvrté místo.

PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ S VIKTORIÍ MARIÁNSKÉ LÁZNĚ.

Dva anglické týdny má Hvězda za sebou. Včera vyzvala v přípravném zápase Viktorii Mariánské Lázně, které v Chebu zvítězili 3:1. FK...

OBRÁNCE VÁCLAV KRAUS POSILUJE CHEBSKOU HVĚZDU.

Čtvrtou zimní posilou v přestupovém období se stává obránce Václav Kraus, který patřil v podzimní části k oporám Baníku Sokolov v...