U11 | HVĚZDA SE O VÍKENDU ZÚČASTNÍ MEMORIÁLU EVŽENA HADAMCZIKA V OSTRAVĚ.

U11 | HVĚZDA SE O VÍKENDU ZÚČASTNÍ MEMORIÁLU EVŽENA HADAMCZIKA V OSTRAVĚ.

9.12.2020 Vyp Od Admin Hvězda

Vrcholnou mládežnickou akcí tohoto roku bude mezinárodní turnaj „Memoriál Evžena Hadamczika“, který pořádá ostravský Baník od roku 1978 a každoročně připomíná trenérskou legendu Baníku. Pan Evžen Hadamczik dovedl klub na přelomu 70. a 80. let ke dvěma mistrovským titulům a na Bazalech položil základy úspěšné práce s mládeží. V letošním roce nebude na memoriálu chybět ani naše chebská Hvězda. Turnaj se uskuteční v areálu Vista a v areálu ZŠ J.Šoupala, kde se odehrají základní skupiny o víkendu 12.-13.12.2020. Hvězda poměří síly nejen s kvalitními kluby ze Slezska a z Čech, ale také z Polska. Turnaje se zúčastní pořádající FC Baník, akademie MFK Vítkovice, SK Sigma Olomouc, SFC Opava, MFK Karviná, Fastav Zlín, SK Dynamo České Budějovice, chebská Hvězda a polské klub GKS Katowice, Górnik Zabrze S.A.a Zagłębie Sosnowiec. Poslední soupeř, který se zúčastní turnaje, bude oznámen dnes. Hvězda se představí ve skupině „B“ v sobotu od 14:30 proti Zlínu, od 15:30 s domácím Baníkem a od 16:30 s polským Zaglebie Sonowiec. V neděli jsou na programu od 9:00 skupiny o umístění.

 “ V letošním roce jsme navázali spolupráci s Baníkem Ostrava. Pro přípravky Baníku jsme připravili koncem léta Víkend s Baníkem v Chebu. Pro hráče byl připraven mimofotbalový program, kde kluci poznali město, chebský hrad, navštívili Aquaforum ve Františkových Lázních, odehráli přípravné utkání s našimi hráči a během víkendu se uskutečnil také 1.ročník turnaje Hvězda Cup. V minulém týdnu jsme obdrželi pozvánku na Memoriál Evžena Hadamczika, kterého se v minulém roce zúčastnil například slavný italský klub AC Milan nebo anglický West Ham United. Jsme rádi že kluci dostali pozvání a mohou se zúčastnit tohoto prestižního turnaje v Ostravě. Pro naše hráče a trenéry to bude opět skvělý zážitek. Společné mládežnické akce plánujeme s trenérským mladežničkým týmem i v nadcházejícím roce a to například společné soustředění v Srbsku, druhý ročník Víkendu s Baníkem , nebo soustředění Hvězdy Cheb v Ostravě. Tímto bych chtěl poděkovat zástupcům ostravského Baníku za pozvání a zejména trenérovi Baníku Michalu „Swedovi“ Chudíkovi, se kterým na společných projektech pracujeme.“ – sekretář klubu Vítězslav Janda.

🎥 | Utkání mezi domácím Baníkem Ostrava a chebskou Hvězdou můžete sledovat v sobotu živě od 15:25 zde: https://www.youtube.com/watch?v=vQ-69B4hPoU&feature=youtu.be

ℹ | Celkové rozlosování a informace o turnaji naleznete na www.mladez.fcb.cz