Turnaje

Turnaje pořádané oddílem FK Hvězda Cheb

U7-U19: MLÁDEŽNICKÉ HALOVÉ TURNAJE V CHEBU

V rámci mládežnických halových turnajů v zimní fotbalové přestávce se ve sportovní hale Lokomotiva dostane na každou kategorii a sérii turnajů, tak vyplní dětem zimní přípravu. Tradičních turnajů se pravidelně účastní nejen kluby z karlovarského kraje, ale také z Německa.

U9: FOOTBALL STREET CUP – „POD ČERNOU VĚŽÍ“

Turnaj, který přináší nejmenším fotbalistům netradiční fotbalový zážitek pod kulisou Chebského hradu, hraný ve formátu 3v3 se uskutečnil poprvé v roce 2021. Vzít si míč, nejlepšího kamaráda z ulice a jít si kopat za barák. Tak jsme to znali my, když jsme byli děti. Cílem tohoto projektu je tak zprostředkovat pro děti nevšední zážitek a vrátit děti zpět na fotbalové plácky před baráky, paneláky, nebo kam vás jen napadne. V červnu roku 2022 bude na programu druhý ročník tohoto netradičního turnaje.
Historie vítězů:
1.ročník Football Street Cup 2021: FK Nejdek

2.ročník Football Street Cup 2022: FC Slavia Karlovy Vary

U13: CHEBSKÝ POHÁR

Jedno z nejdůležitějších období ve fotbalovém věku, je kategorie mladších žáků a i pro tuto kategorii jsme letos uspořádali turnaj s názvem Chebský pohár, kterého se zúčastnila pětice mužstev z chebského regionu. Úvodní ročník ovládla domácí Hvězda. Kdo se stane šampionem v roce 2022?
Historie vítězů:
1. ročník Hvězda Cup 2021: FK Hvězda Cheb

2. ročník Hvězda Cup 2022: FK Motorlet Praha

U11: HVĚZDA CUP

Mládežnický turnaj, který se koná k rámci projektu Víkend s Baníkem Ostrava v Chebu je určen pro kategorii U11.
Historie vítězů:
1. ročník Hvězda Cup 2020: TJ Jiskra Aš
2. ročník Hvězda Cup 2021: FSV Zwickau
3. ročník Hvězda Cup 2022: Viktoria Plzeň

MUŽI: VÁNOČNÍ POHÁR VE FUTSALU

Každý správný fotbalový nadšenec si nedovede představit Vánoční svátky bez tradičního futsalového turnaje, který se koná pravidelně na druhý svátek vánoční již od roku 1998. Chance Cup, Erotica Cup, dnes Vánoční pohár ve futsalu, měnil název hned několikrát, nicméně na své oblíbenosti nikdy neztratil a pravidelně se ho účastní řada futsalových reprezentantů, ligových fotbalistů, nebo sportovních osobností. Turnaj se hraje o hodnotné ceny, Prize money a doprovází ho řada exhibičních představení, či charitativní dražby.