SOBOTNÍ UTKÁNÍ DOROSTU NÁM ZHODNOTIL TRENÉR DANIEL HRABĚ.

FK Hvězda Cheb – FC Viktoria Mariánské Lázně 2:1
Sestava: Borkovič – Lokinga, Hladký, Dvořák, Beneš – Kompit, Znak, Sládek, Sýkora – Kraclík, Zárybnický
Střídali: Marinč, Hošek
Branky: 28′ Sládek, 34′ Kraclík

Hodnocení utkání slovy trenéra dorostu Daniela Hraběho: „Věděli jsme že nás nečeká jednoduchý zápas, protože Mariánské Lázně měli po 3 odehraných kolech plný počet bodů a že budou chtít i u nás bodovat. Náš nástup do utkání nebyl vůbec 100% a díky tomu jsme inkasovali v 10 minutě, kdy naše stoperská dvojice se nedokázala mezi sebou domluvit a Ivan Novosad tuto příležitost vyřešil ve prospěch Mariánských Lázní. Po 25 minutách utkání se naše tempo hry zlepšilo a díky dorážce Sládka po Znakovo přímém kopu jsme vyrovnali na 1:1. Tempo hry jsme do konce prvního poločasu začali určovat my a díky to mu jsme se dostali do vedení 2:1 kdy se trefil Matěj Kraclík.
Do druhého poločasu jsme šli s tím, aby naše hra zůstala stejně koncentrovaná jako na konci první půle, ale zase jsme zaspali prvních 15 min. Díky golmanovi Borkovičovi, který předvedl 3 stoprocentní zákroky, jsme Lázeňský tlak pretrvali a začali jsme znovu určovat tempo my, ale bohužel bez gólů.“