REZERVA HVĚZDY ZDOLALA PLESNOU.

REZERVA HVĚZDY ZDOLALA PLESNOU.

19.6.2021 Vyp Od Admin Hvězda
V sobotu odpoledne rezerva Hvězdy zavítala do Plesné, aby odehrála první tréninkové utkání po nucené covidové přestávce.
TJ Jiskra Plesná – FK Hvězda Cheb 3:11 (1:8)

Branky: Hrotek 6x, Kompit F., Vlk, Mojcher 2x, Wagneter
Sestava 1. poločas: Komárek – Kompit Filip, Veleman, Beneš, Kaciašvili – Kompit Luboš, Mojcher, Vlk, Lhotský – Hrotek, Mouhafidi
Sestava 2. poločas: Komárek – Kompit Filip (Nožička) – Veleman, Alexa, Sládeček – Sládek, Mojcher, Altman, Lhotský (Kompit Luboš) – Vlk (Sýkora Jan), Mouhafidi (Wagneter)

Utkání zhodnotil trenér Vladislav Remža:

„První tréninkové utkání vyšlo nadmíru dobře. Od začátku jsme výborně presovali, s čímž měl soupeř velké problémy. Rychle jsme vedli, ale soupeř dokázal po chvilce srovnat. Poté jsme se rozběhali a jasně převzali otěže zápasu.
Do druhé půle jsme obměnili sestavu a hra už nebyla tak kvalitní jako v prvním poločase. I přes to, jsme předvedli několik pěkných akcí.
Chtěl bych kluky pochválit za nasazení a chuť, se kterou do zápasu přistoupili. Jmenovat jsem nechtěl, ale Filip Kompit a šestigólový Josef Hrotek odehráli skvělý zápas. Dále v bráně předvedl několik povedených zákroků Lukáš Komárek, pro kterého to byl první start v mužské kategorii v roli gólmana.“