REZERVA HVĚZDY V ČELE TABULKY.

27.10.2019 Vyp Od Admin Hvězda

Hráči béčka Hvězdy měli dnes o motivaci postaráno. Po zaváhání Lipové totiž věděli, že pokud porazí Hranice, tak se posunou poprvé v sezoně na první místo tabulky v B třídě. A Hvězda si zatím šla od prvních minut. V 5. minutě se trefil Josef Hrotek a bylo to 1:0. Na 2:0 zvyšoval v 9. minutě Robert Iterský. Hosté pak zabrali a dokázali snížit, když se ve 20. minutě prosadil David Dorotovič. Jenže o dvě minuty později se přesným zakončením prezentoval Luboš Kompit a Hvězda šla znovu do vedení o dvě branky, 3:1. O další dvě minuty později se trefil Dominik Kubinec a chebský celek vedl 4:1. Tentýž hráč se trefil ještě v 70. minutě. Poslední slovo měl pár minutek před koncem Patrik Lhotský, který zvyšoval na konečných 6:1. Béčko Hvězdy tedy důležitý zápas zvládlo a 1. B třídu vede po deseti kolech o dva body před Lipovou.