MLADŠÍ ŽÁCI DNES ODEHRÁLI PRVNÍ UTKÁBÍ NA SOUSTŘEDĚNÍ V SRBSKU.

23.6.2019 Vyp Od admin

PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ V SRBSKU: Tým FK Hvězda Cheb ročník 2006 a 2007 doplněný o hráče starší přípravky ročníku 2008 dnes odehrál přátelské utkání v srbské Loznici proti týmu fotbalové školy Pčelinjo Loznica. Na týdenním soustředění v Srbsku odehráli kluci své první utkání proti zkušenému výběrovému mužstvu. Utkání se hrálo na třetiny po 25 minutách na celém hřišti (10+1), což pro většinu našich hráčů bylo vůbec poprvé. V první třetině se nám vůbec nedařilo, soupeř měl herní převahu a pracoval s míčem ve větší rychlosti. Loznica tak první třetinu vyhrála 6:0. Druhou třetinu kluci rozehráli kvalitně, soupeři se herně vyrovnali a zrychlili práci s míčem. První branku vsítil po přihrávce Martina Marinče Ondřej Sýkora. Oba týmy druhou třetinu odehráli vyrovnaně s výsledkem 1:1. V poslední třetině Jakub Brabec inkasoval jednu branku. Po ranním výběhu kluci z Hvězdy proti silnému a zkušenějšímu soupeři hrajícímu první mládežnickou ligu v Srbsku podali slušný výkon, ačkoli utkání skončilo prohrou 8:1. V pondělí mladší žáci odehrají v Loznici další zápas.