HVĚZDA ZAHÁJILA PŘÍPRAVU. NA AUTOHAUS EXNER CUPU OBSADILA TŘETÍ MÍSTO.

1.7.2019 Vyp Od admin

V sobotu vstoupila Hvězda do letní přípravy, zúčastnila se turnaje Autohaus Exner Cupu. V sobotu změřila síly s SV Mitterteich. Do 83.minuty bylo utkání vyrované a naši hráči bojovali o postup do finále. Bohužel posledních sedm minut utkání rozhodlo a Hvězda podlehla Mitterteichu 5:2. V neděli se utkali naši hráči s domácím mužstvem SpVgg Selbitz. Dvě branky vstřelil Josef Heřmánek, ty však na vítězství nestačily. O vítězství v tomto utkání musel rozhodnout penaltový rozstřel. Dalibor Mácha chytil a závěrečný střelec z pokutového kopu Vítězslav Janda se trefil do černého a vykopl Hvězdě třetí příčku v turnaji. V turnaji zvítězil SV Mitterteich, druhé místo obsadil Bayern Hof a na třetí pozici skončila chebská Hvězda. Na posledním místě skončilo domácí mužstvo SpVgg Selbitz 1914 e.V.. Děkujeme za pozvání a kvalitní přípravné zápasy.

FK Hvězda Cheb – SV Mitterteich 2:5 (1:2)
Branky: Klepáček, Komberec
Sestava: Mácha – Sládek, Plíhal, Netrval(Znak), Pánik – Heřmánek(Mouhafidi), Klepáček, Bauer, Sláma, Janda(Krejčí) – Komberec

FK Hvězda Cheb – SpVgg Selbitz 3:2p (1:1)
Branky: Heřmánek 2x
Sestava: Mácha-Janda, Netrval(Znak), Plíhal, Sládek(Krejčí)-Kohout, Bauer, Klepáček, Sláma, Heřmánek (Mouhafidi)-Komberec