HÁZENKÁŘKY PODPOŘILY DĚTI S ONKOLOGICKÝM ONEMOCNĚNÍM.

23.9.2021 Vyp Od Admin Hvězda

Druholigový zápas 3. kola mezi domácí Hvězdou a Sokolem Písek B, se nesl v duchu podpory dětí s onkologickým onemocněním. Na utkání se od veřejnosti vybrala částka 8658 Kč, která byla následně odeslána na účet onkoláčkům. O doprovodný program se postarali zpěvačka Karolína Jägerová, Vanda Říhová s psím tancem, zvukař Miroslav Nový a moderátor Stanislav Kříž. Poděkování patří všem jmenovaným, divákům, zúčastněným týmům a Lukáši Leskovjanovi, který s nápadem uspořádat tuto akci přišel.
Velice si vážím každé pomoci těchto lidí a moc mě těší, že ještě existují lidé, kteří nedělají vše pro peníze ale pro dobrý skutek!!! Zhodnotil Lukáš Leskovjan, který by rád tuto událost spolu s FK Hvězda Cheb zopakoval.

Zápas skončil vítězstvím Písku 29:24, Hvězda vedla ještě v jedenácté minutě druhého poločasu 20:18, ale závěr patřil hostům a odváží si dva body do jižních čech.