FOTBALOVOU BITVU MEZI HVĚZDOU A ZBUZANY ROZHODLA POSLEDNÍ PĚTIMINUTOVKA ZÁPASU.

4.8.2019 Vyp Od admin

FK Hvězda Cheb – FK Zbuzany 3:5 (2:2)
Branky: 15. a 79. Kubinec, 24. Komberec – 3. Matějka, 34. Surmaj, 52. Kostka, 85. Lička, 90. Přeučil

Sestava: Mácha – Janda, Netrval, Vlk – Kompit, Bauer, Mojcher (65.Klepáček), Sláma, Kohout – Komberec (38.Macháček, 46.Heřmánek), Kubinec

Hvězda dnes odehrála pohárové utkání proti třetiligovým Zbuzanům v jehož kádru nastoupilo několik bývalých ligových fotbalistů v čele s Mariem Ličkou a Radkem Šírlem. Již od 2.minuty prohrávala Hvězda 1:0, poté co si domácí neuhlídali rohový kop soupeře. Skóre srovnal Dominik Kubinec a následně využil chybu hostujícího gólmana Komberec. Hvězda si však vedení nedokázala pohlídat a do šaten se šlo za nerozhodného stavu 2:2. Ve druhém poločase se ujaly Zbuzany vedení 2:3. V 80.minutě srovnal skóre Dominik Kubinec a tak vše směřovalo do prodloužení. V 85.minutě se však podařilo hostům propasirovat balón až za domácího brankáře Máchu. V 90.minutě stvrdili hosté postup a vstřelili branku na konečných 5:3. V sobotu zajíždí Hvězda k prvnímu diviznímu kolu na půdu plzeňského Petřína.