DOROSTENCI SI PORADILI S KADANÍ.

8.4.2019 Vyp Od Administrátor FK

Před sobotním utkáním mužů proti Chodovu odehráli svůj zápas také naši dorostenci. Dorost přivítal od 15:30 mužstvo z Kadaně, které porazil o tři branky.

FK Hvězda Cheb – Kadaň 4:1
Branky: 2x Voborník, Kolář Ros., Sládek
Sestava: Borkovič – Hrudník, Plíhal, Sládeček – Znak, Beneš – Kolář Rom., Hrotek, Sládek – Voborník, Kraclík.
Střídající: Lipka, Zárybnický, Patočka, Kolář Ros., Bosák, Komárek.

Jak hodnotil utkání trenér Jan Větrovec?
“Zápas pro nás mohl začít tragicky. Hned po pár vteřinách musel po zaváhání obrany hasit nebezpečí Borkovič. Do tempa jsme se dostávali pomalu, ale naše mírná převaha vyústila v první gól Voborníka. Vedení nevydrželo dlouho a za dvě minuty bylo i díky naší nekoncentrovanosti srovnáno. Hosté nás poté začali přehrávat. Nejprve musel opět zasahovat Borkovič a chvíli na to hráč hostí netrefil ze dvou metrů prázdnou branku. Poločas tak skončil 1:1.
Do druhé půle jsme trochu pozměnili sestavu. Na hřiště přišel Bosák, aby dal naší hře myšlenku, která v první půli chyběla. A to se nakonec ukázalo jako rozhodující. Nejprve znovu Voborník po samostatném úniku trefil odkrytou bránu a vrátil nám vedení. Naše hra se uklidnila a získali jsme trvalou převahu. Bosák bombou trefil břevno a z dorážky se nemýlil Sládek. A nakonec znovu Bosák vyslal výbornou přihrávkou do dalšího úniku Rosťu Koláře a ten uzavřel na konečných 4:1.
I když výkon nebyl podle našich představ, vyhráli jsme zaslouženě. Kluci hráli agresivně a jezdili celý zápas po zadku. Fyzicky vyspělého soupeře jsme nakonec zlomili hlavně díky velké vůli po vítězství a ke konci zápasu přidali i trochu technické nadstavby. Do příštího zápasu máme však hodně věcí, na kterých musíme pracovat.”