Zobrazit vše
16.6.2019 Vyp

V POSLEDNÍM UTKÁNÍ HVĚZDA PROHRÁLA VE SLAVKOVĚ .

Od Administrátor FK

První porážka v základní hrací době přišla v posledním utkání sezóny na hřišti Horního Slavkova. Spartak Horní Slavkov - Hvězda Cheb 5:0 (1:0)

11.6.2019 Vyp

BERENIKA SELBEROVA REPREZENTOVALA PLAVECKÉ SPORTY HVĚZDA CHEB NA SOBOTNÍCH ZÁVODECH V PLZNI.

V sobotu se uskutečnily plavecké závody v Plzni. Na Memoriálu J. Fichtla plavala za Hvězdu Berenika Selberova na trati 5km s výsledným časem 1:45,01.

10.6.2019 Vyp

STARŠÍ PŘÍPRAVKA HVĚZDY SI DNES ZAHRÁLA FOTBÁLEK S KLUKAMA Z HOKEJE.

Hráči starší přípravky Hvězdy Cheb a hráči HC Stadion Cheb si dnes odpoledne zahráli fotbálek na umělé trávě. Při utkání panovala skvělá přátelská atmosféra.

9.6.2019 Vyp

BÉČKO VYHRÁLO VYSOKO V TRSTĚNICÍCH.

B tým zvítězil v Trstěnicích s tamní rezervou 11:2 po poločase 4:1, střelecky se dařilo především Kubincovi, který dal 4 branky a Mouhafidimu který skóroval 3x. Branky: 30. a 71. Hraško -...

8.6.2019 Vyp

V POSLEDNÍM DOMÁCÍM UTKÁNÍ PORAZILA HVĚZDA NOVÉ SEDLO.

A tým Hvězdy podruhé v týdnu porazil Nové Sedlo, tentokrát v krajském přeboru zvítězil 4:1. Hosté se ujali vedení ve 13. minutě z pokutového kopu, který proměnil Vican . Domácím se podařilo...

Fotbal

Házená

30.5.2019 Vyp

HVĚZDIČKY SI DNES ZAHRÁLI HÁZENKÁŘSKÉ UTKÁNÍ S HRÁČI HC STADION CHEB.

Dnešní trénink házenkářek byl specifický. Holky si v přátelském utkání zahrály házenou s hokejisty HC Stadion Cheb.

Sportovka

7.6.2019 Vyp

POSLEDNÍ SPORTOVKY V TOMTO ŠKOLNÍM ROCE.

Dnes se uskutečnila na 5.ZŠ poslední hodina našich sportovek, které jsou zaměřeny na všeobecnou sportovní průpravu. Všichni děti dostaly za poctivou docházku medaile.